آپدیت جدید سوئیفت کی مشکلات قبلی را برطرف کرده و 8 زبان جدید به کیبورد افزوده است

آپدیت جدید سوئیفت کی مشکلات قبلی را برطرف کرده و 8 زبان جدید به کیبورد افزوده است

کاربران اندروید علاقه فراوانی به کیبوردهای third-party دارند و سوئیفت کی یکی از محبوب ترین گزینه های موجود در گوگل پلی استور می باشد و این محبوبیت به قابلیت های پیش بینی متن این کبیورد وابسته است. این ویژگی قبلا mind-reading خوانده می شد و همه را شگفت زده می کرد، اما مشابه هر سیستم دیگری باگ هایی در آن وجود داشت و آخرین باگ موجود در آن بسیار جدی بود، این باگ پیش بینی های کاربران مختلف برای شماره تلفن ها، ایمیل ها و اشارات @ را به هم می ریخت.

سرویس همگام سازی برای مدتی غیرفعال شد، اما آخرین آپدیت دوباره آن را به کیبورد باز گردانید. سیستم هم اکنون به پیش بینی شماره تلفن ها، ایمیل ها و اشارات @ می پردازد، اما متاسفانه تمامی پیش بینی های قبلی کاربران پاک شده و این شرایط به این معناست که دوباره باید به کیبورد خود تمامی این موارد را یاد دهید، شاید این کار کمی ناخوشایند باشد، اما مدت زمان زیادی طول نمی کشد که سوئیفت کی به حالت قبلی باز گردد.

blog_22755_1

ویژگی دیگر در این نسخه از کیبورد اضافه شدن 8 زبان مختلف به آن است، این زبان ها شامل زبان کردی، آراگونی، مالتی، نینورسک، فریزی، لوکزامبورگی، فاروئی و آستوری می باشد و سازندگان مشکلات قابلیت Talkback را نیز برطرف کرده اند. چنانچه از کاربران این کیبورد پرطرفدار هستید، سریعا اقدام به آپدیت و بهره گیری از آخرین ویژگی های آن نمایید.

 

http://www.androidauthority.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید