آپدیت جدید Google Keep شما را قادر به پین کردن یادداشت ها می کند

آپدیت جدید Google Keep شما را قادر به پین کردن یادداشت ها می کند

چنانچه به دنبال یک اپلیکیشن ساده برای یادداشت برداری و ساخت فهرست to-do می گردید، به یقین Google Keep یکی از بهترین گزینه های در دسترس می باشد، مخصوصا با در نظر گرفتن آپدیت اخیر اپلیکیشن که شما را قادر به پین کردن یادداشت های خود نیز می کند.

برخلاف بسیاری از اپلیکیشن های نت برداری پیشرفته مانند Evernote یا حتی اپلیکیشن های اختصاصی سامسونگ برای گوشی های نوت، Google Keep به دنبال سادگی است. مشابه سایر اپلیکیشن های ساخته شده از سوی گوگل، Keep نیز یک اپلیکیشن ساده و سرراست است که شما را قادر به یادداشت برداری با استفاده از تایپ یا صدا و تهیه لیست های to-do می کند و عکس رسیدها یا سایر مستندات مهم را نیز ذخیره می نماید. حتی امکان استفاده از color-code و برچسب گذاری یادداشت ها نیز برای کاربران فراهم شده و حتی می توانید از ریمایندرهای موقعیت محور نیز استفاده کنید، در این صورت لیست خرید خواروبار وقتی در نزدیکی آن مغازه باشید، به نمایش درمی آید.اپلیکیشن Google Keep

اما ویژگی کاربردی و جالبی که در آخرین آپدیت از این اپلیکیشن دیده می شود، قابلیت پین کردن یادداشت ها در بالای صفحه است، بدین ترتیب دیگر نیازی به اسکرول به پایین صفحه برای مشاهده یادداشت موردنظر خود نخواهید داشت. به منظور پین کردن یادداشت خود تنها کار لازم فشار طولانی یادداشت موردنظر و ضربه زدن بر روی آیکون پین در قسمت بالا می باشد، با این کار یک بخش مجزا در قسمت بالای صفحه به نمایش درخواهد آمد که به یادداشت های پین شده شما اختصاص داده شده است.

ظاهرا چشمگیرترین تغییر اعمال شده در این نشخه از اپلیکیشن، قابلیت پین کردن یادداشت هاست. چنانچه تاکنون Google Keep را استفاده نکرده اید، با کلیک بر روی این لینک آن را دانلود نموده و یادداشت های خود را در آن به ثبت برسانید.

شما کدام اپلیکیشن را برای نت برداری ترجیح می دهید؟ آیا Google Keep اپلیکیشن محبوب شماست؟ در بخش دیدگاه ها عقاید خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

http://www.androidauthority.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید