آیفون جدید کمپانی اپل در راه است: 7 سپتامبر تاریخ رونمایی این گوشی جدید اعلام شده

آیفون جدید کمپانی اپل در راه است: 7 سپتامبر تاریخ رونمایی این گوشی جدید اعلام شده

رونمایی از گوشی های جدید آیفون شور و هیجان زیادی را در بین طرفداران اپل بوجود می آورد و مبنی بر شایعات اخیر کمپانی اپل در تاریخ هفتم سپتامبر از این گوشی جدید خود رونمایی خواهد کرد.

گزارشات حاکی از آنند که طراحی این گوشی جدید نیز مشابه نسخه های پیشین خود یعنی آیفون 6 و 6 اس می باشد، اما حذف جک هدفون این گوشی را متمایز نموده و هدفون های بلوتوث جایگزین هدفون های سنتی خواهند شد. کمپانی اپل صاحب رسمی یک کمپانی محبوب سازنده هدفون می باشد و همین کمپانی نیز چنین هدفون های بی سیمی را برای گوشی آیفون جدید خواهد ساخت.blog_22711_1

علاوه بر گوشی های آیفون، کمپانی اپل محصولات دیگری را تولید می کند و پیش بینی ها حکایت از آن دارند که اپل واچ و مک بوک پروی جدید کمپانی نیز به زودی عرضه خواهد شد، اما آنچه مسلم است هفته آینده شاهد رونمایی از این دو محصول نخواهیم بود. آی او اس 10 نیز مورد دیگری است که اپل در طول رویداد WWDC به شرح درباره آن پرداخت و احتمالا در این رویداد نیز اخبار بیشتری از این نسخه سیستم عامل خواهیم شنید.

به احتمال زیاد این نسخه از آیفون نیز مانند گوشی های قبلی بوده اما تمرکز بیشتری بر روی اجزای منحصر به فرد مانند دوربین و سایر بخش های داخلی خواهد داشت. با در نظر گرفتن موفقیت و ویژگی های بسیار خوب گوشی های کنونی آیفون این شرایط بسیار خوب و قانع کننده به نظر می رسد.

 

http://www.wired.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید