آی او اس در سال 2016 میزبان بسیاری از اپلیکیشن های سامسونگ می شود

آی او اس در سال 2016 میزبان بسیاری از اپلیکیشن های سامسونگ می شود

این خبر هنوز به طور رسمی تایید نشده، اما گروهی از کارکنان SamMobile بیان کرده اند که از بابت برنامه های سامسونگ جهت انتشار گروه انبوهی از اپلیکیشن های خود برای آی او اس در طول سال جاری اطمینان دارند. این امکان نیز وجود دارد که سامسونگ تمامی اپلیکیشن های خود را در دسترس طرفداران آی او اس قرار دهد.

از طرفی سامسونگ اعلام کرده که از این پس Gear S2 از آی او اس نیز پشتیبانی می کند و این اقدام روانه کردن اپلیکیشن های سامسونگ برای آی او اس را بیش از پیش محتمل می گرداند. بسیاری از اپلیکیشن های سامسونگ هم اکنون نیز در اپ استور کمپانی اپل جای دارند، اما برخی از اپلیکیشن های کلیدی در این فهرست از قلم افتاده اند، ولی کمپانی سامسونگ قصد دارد بسیاری از محصولات خود را با محصولات اپل سازگار گرداند.

blog_16486_1

به نظر می رسد که Gear Fit Manager یکی از مهم ترین اپلیکیشن هایی باشد که به آی او اس راه پیدا می کند، بدین ترتیب Gear Fit به فهرست اپلیکیشن های تناسب اندام در آی او اس افزوده خواهدشد، علاوه بر این طرفداران آی او اس از اپلیکیشن S Health که ابزار مفیدی برای کنترل سلامتی است نیز بهره مند می گردند. اپلیکیشن Smart Camera هم اکنون نیز در آی او اس در دسترس می باشد، اما به نظر می آید که سامسونگ مایل است با جدیت بیشتری به این برنامه بپردازد. رابط کاربری در حال حاضر دارای مشکلاتی است، اما اپلیکیشن میزبان تغییراتی اساسی خواهد بود و در آینده ای نزدیک فرآیند کنترل دوربین های هوشمند سامسونگ از طریق گوشی آیفون با سهولت صورت خواهد پذیرفت.

blog_16486_2

بالاخره کاربران آیفون پشتیبانی از Galaxy View را از طریق Remote Control و اپلیکیشن های آی او اس Family Square دریافت خواهند کرد و کاربران آی او اس نیز مانند کاربران اندروید قادر به کنترل Galaxy View خواهند بود. کمپانی مشغله فراوانی در ارتباط با سیستم عامل اندروید دارد، اما باید از بابت تعامل مناسب دستگاه های غیر از اسمارت فون با اسمارت فون ها و با کمک سیستم عامل نیز اطمینان حاصل کند. این ابتکار عمل بخشی از تلاش آنها برای مفهوم Internet of Things در حال توسعه می باشد که نیازمند تعامل معقول و مناسبیبا گروه گسترده ای از دستگاه ها، لوازم جانبی و پوشیدنی ها است.

 

http://www.androidauthority.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید