استاد مشاور

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن استاد مشاورنسخه 1.0

امتیاز کاربران
4 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : آموزش
 • قیمت : رایگان
 • حجم : 4.6 مگابایت
سازنده : آلتون تک

 

برای اکثر جوانانی که در مقطع دبیرستان تحصیل می کنند همیشه یک دغدغه فکری وجود داشته است به نام کنکور! همواره موسسات و آموزشگاه های متنوعی بوده اند که سعی در آموزش دانش آموزان و آمادگی آن ها برای شرکت در کنکور داشته اند و شاید شما هم اکنون در یکی از آنها مشغول به فراگیری هستید.

اما امروز قصد بررسی اپلیکیشنی را داریم که تا حدودی همراه و مشاور دانش آموزان در امر تحصیل است. نام این برنامه "استاد مشاور" است، با ما همراه باشید.

استاد مشاور

رابط کاربری:

 پس زمینه سیاه برنامه "استاد مشاور" با متن سفید رنگ ما را به یاد همان تخته سیاه کلاس درس می اندازد. هرچند ظاهر برنامه خشک و بی روح می باشد اما رنگ به کار رفته در هدر و فوتر کمی به آن جان داده است.  منوی شروع برنامه چینش خوبی دارد و آیکون های به کار رفته نیز در نوع خود زیبا هستند اما در صفحات بعدی چینش خوبی از منوها شاهد نیستیم.   "استاد مشاور"  یک  برنامه   متنی  می باشد و چه بهتر در اینگونه برنامه ها  امکان تغییر فونت برای کاربر قرار داده شود که هم جای خالی آن در این برنامه احساس می شود و هم فونت به کار رفته مناسب نیست. البته سازندگان برنامه وعده نسخه جدید برنامه را داده اند که امیدواریم این نواقص جبران شوند. با توجه به مواردی که ذکر شد امتیاز   "استاد مشاور"   از    AppReview  در این  بخش  3 از 5 است.

استاد مشاور

کاربرد:

این اپلیکیشن جهت آموزش دانش آموزان در امر تحصیل و آمادگی آنها جهت شرکت در کنکور طراحی شده و مطالب موجود در آن مفید هستند هرچند تعدادشان کم می باشد، اما توضیحات هر مطلب خوب و کامل است. چه خوب بود اگر چنین برنامه هایی به صورت آنلاین باشد تا کاربر بتواند هرروز مطالب جدیدتر و بیشتری را مطالعه کند. "استاد مشاور" یک بخش پرسش و پاسخ نیز دارد که از امکانات خوب برنامه است اما از پشتیبانی خوبی بهره نمی برد و فوری پاسخ نمی دهد (من که پاسخی دریافت نکردم! ). قسمت های دیگر برنامه نیز همانطور که گفته شد در نسخه بعدی فعال می شوند. به هرحال این برنامه نیاز کاربر را در موضوع مربوطه تا حدی برطرف می کند و AppReview امتیاز 4 از 5 را به کاربرد آن اختصاص می دهد.

استاد مشاور

قیمت:

از آنجایی که "استاد مشاور" رایگان است حتما ارزش این را دارد که آن را دریافت کنید. حتی اگر در نسخه بعدی شاهد تغییرات چشمگیری در آن باشیم و مطالب بیشتری نیز در آن گنجانده شود باز صرف یک هزینه معقول برای "استاد مشاور" ارزش دارد. پس از نظر AppReview امتیاز این برنامه در بخش قیمت 5 از 5 است.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  ابوالفضل 2.5
  الان دیگه از سال گذشته ما منتظر نسخه کاملشیما خب چرا کامل نمیشه

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  حامد
  یک برنامه ی بسیار کاربردی...

  به این نظر پاسخ دهید
 3. avatar
  سامان
  آقا کنکور با این چیزا حل نمیشه. من که همه مطالب این برنامه رو خوندم اما هیچ فایده ای نداشت :-X

  به این نظر پاسخ دهید
  1. avatar
   ماهرخ
   :|||||| :-| میشه بفرمایید با چی حل میشه؟!

   به این نظر پاسخ دهید
استاد مشاور