استارت آپ ویکند، برای اولین بار به اصفهان می آید!

استارت آپ ویکند، برای اولین بار به اصفهان می آید!

یکی از مهمترین رویدادهایی که درچند سال گذشته و در حوزه IT اتفاق می افتد به "Startup Weekend" معروف است. این جشنواره آموزشی – تجربی که توسط کمپانی های معتبری همچون گوگل، مایکروسافت و آمازون حمایت مالی میشود تا به حال در 480 شهر دنیا برگزار گردیده است. در این رویداد برنامه نویسان، مدیران شرکت ها، طراحان گرافیک و... گرد هم می آیند و با تشکیل گروههای چند نفره به پیاده سازی ایده های خود تنها در 54 ساعت میپردازند. این گروههای چند نفری، توسط مربیانی که برگزارکنندگان این جشنواره انتخاب میکنند، اداره میشود و داورانی نیز بر رقابت بین گروهها و ایده ها نظارت میکنند. همانطور که از اسم این جشنواره مشخص است، استارت آپ ویکند در روزهای پایانی هفته و به مدت 3 روز برگزار میگردد.

استارت آپ ویکند اصفهان

چندی پیش بود که این رویداد مهم برای اولین بار به کشور عزیزمان ایران آمد و اکنون پس از برگزاری چهار دوره در پایتخت، اینبار به شهر تاریخی و زیبای اصفهان می آید. تاریخ برگزاری استارت آپ ویکند در اصفهان، 13 شهریور اعلام گردیده و علاقه مندان به شرکت در آن هنوز در حال ثبت نام هستند.

مربیان استارت آپ ویکند

در بین مربیانی که تا به حال برای این رخداد مهم انتخاب شده اند، چهره های سرشناسی به چشم میخورد. به نظر میرسد بعد از گذشت چند دوره برگزاری استارت آپ ویکند در کشور، به تعداد افراد مشتاق برای شرکت در آن افزوده شده و تجربه های زیادی نیز در این راه بدست آمده است. یکی از مهمترین دستاوردهای این رویداد نیز تبادل تجربه ها و آموزش کار گروهی برای به ثمر رساندن پروژه هاست.

لازم به ذکر است،یکی از مربیان این رویداد، "میلاد صالحی" از مدیران سایت Appreview می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت استارت آپ ویکند اصفهان مراجعه فرمایید.

به نظر شما آیا برگزاری اینگونه رویدادها، به پیشرفت ایران عزیزمان در عرصه های مختلف کمک خواهد کرد؟ استارت آپ ویکند را چقدر در پیشرفت حوزه کامپیوتر و IT موثر میدانید؟

اینها را هم بخوانید

نظرات کاربران

 1. avatar
  حبیب
  این خیلی عالیه ... به امید روزهای بهتر :-)

  به این نظر پاسخ دهید
  1. میلاد صالحی
   میلاد صالحی (ادمین)
   ممنون حبیب جان.

   به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  شهروز
  تبريك ميگم.

  به این نظر پاسخ دهید