استریوگرام

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن استریوگرامنسخه 1.1

4.17 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : سرگرمی
  • قیمت : رایگان
  • حجم : 14 مگابایت
سازنده : رضا احمدی

 

استریوگرام ها یکی از جالبترین نوع تصاویر در خطای دید هستند. در صورتی که نمی دانید استریوگرام چیست یا حتی می دانید و از علاقه مندان آن هستید، برنامه "استریوگرام" را تهیه کنید و از آن لذت ببرید. امروز قصد بررسی این برنامه را داریم، با ما همراه باشید.

استریوگرام

رابط کاربری :

رابط کاربری "استریوگرام" بسیار ساده و سرد است. طراحی آن کاربردی است اما چندان زیبا نیست. ضمنا با صفحه نمایش های مختلف هماهنگی خیلی خوبی ندارد و در صفحات کوچک تصاویر به درون هم می روند اما چون قانون سادگی را به خوبی رعایت کرده است امتیاز AppReview  به این برنامه در بخش رابط کاربری 3 از 5 خواهد بود.

استریوگرام

کاربرد :

این برنامه بسیار ساده طراحی شده است. تعداد تصاویر آن نسبتا محدود و از آپدیت آن هم اطلاعی در دسترس نیست اما زحماتی که برای ساخت آن کشیده شده است کاملا مشخص است. از نظر من (نویسنده) این برنامه از پس کار خودش به خوبی بر می آید، در صورتی که مشکلات کوچک آن در بخش رابط کاربری و برخی ضعف های دیگر آن رفع شود بسیار بهتر خواهد شد. از نظر AppReview ، امتیاز آن در بخش کاربرد 4.5 از 5 خواهد بود.

قیمت:

اگر استریوگرام ها را تجربه نکرده اید حتما این برنامه را دریافت کنید و از آن لذت ببرید. البته این لذت هم شامل شما می شود و هم شامل افرادی که در کنار شما هستند و چهره تان را در هنگام مشاهده این تصاویر می بینند! در نهایت این برنامه بسیار جالب و دوست داشتنی است و تجربه آن بسیار مفید خواهد بود. "استریوگرام" رایگان است و در این بخش، امتیاز 5 از 5  را از AppReview دریافت خواهد کرد.

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


استریوگرام