استریم ویدیو در واتس اپ

امکان استریم ویدیو در حین دانلود به واتس اپ راه یافت

سرعت و کیفیت عکس ها و ویدیوهای ارسالی یکی از ویژگی هایی است که موجب محبوبیت پیام رسان واتس اپ شده، اما سرعت دانلود این فایل ها یکی از عوامل محدودکننده در این بین می باشد که در صورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت برای شما مشکل ساز می شود، اما واتس اپ که همواره به دنبال ارائه بهترین خدمات و امکانات به مشتریان خود است، قابلیت کاربردی جدیدی را منتشر کرده که شما را قادر به استریمینگ ویدیو در حین دانلود آن بر روی گوشی می کند.

یکی از رایج ترین مشکلات واتس اپ به نحوه مدیریت و نمایش ویدیوها مرتبط است که با بهره گیری از این قابلیت جدید، این محدودیت کنار گذاشته شده و به محض دریافت ویدیو، می توانید آن را تماشا کنید.

اگر در بخش تنظیمات اپلیکیشن، دانلود خودکار فایل های رسانه ای فعال باشد، به محض دریافت پیام، دانلود فایل بر روی گوشی نیز آغاز شده و در پایین سمت چپ صفحه نمایش میزان پیشرفت دانلود را مشاهده می کنید. با این وجود، حتی پیش از دانلود شدن ویدیو هم قادر به تماشای آن هستید و وقتی دانلود تکمیل شد، نمایش دهنده مدت زمان ویدیو جایگزین نوار پیشرفت خواهد شد.

استریم ویدیو در واتس اپ

چنانچه در بخش تنظیمات اپلیکیشن، دانلود خودکار رسانه را فعال نکرده باشید، باز هم در صورت دریافت ویدیو دکمه پلی برای استریم ویدیو به شما نمایش داده خواهد شد، اما در این حالت ویدیو بر روی گوشی دانلود نمی شود و برای این کار باید به صورت دستی بر روی دکمه دانلود در گوشه پایین، سمت چپ، ضربه بزنید تا عملیات دانلود شروع شود.

سرعت افزودن قابلیت های جدید در واتس اپ کمی کند است، اما در طول ماه های اخیر شاهد تغییراتی اندکی در این زمینه بوده ایم، برای نمونه در ماه اکتبر امکان مکالمه تصویری با مخاطبین، سرانجام به واتس اپ راه یافت، در حالی که انتظار می رفت واتس اپ زودتر از اینها مجهز به این قابلیت کاربردی شود.

 

http://www.digitaltrends.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید