امکان ویرایش پیام های ارسالی در بروزرسانی جدید تلگرام

امکان ویرایش پیام های ارسالی در بروزرسانی جدید تلگرام

تلگرام اقدام به انتشار یک آپدیت جدید برای اپلیکیشن پیام رسان محبوب خود نموده که به کاربران امکان ویرایش پیام های ارسال شده را می دهد، این قابلیت جدید در چت های گروهی یا شخصی پشتیبانی می شود.

قابلیت دیگر که به اپلیکیشن راه یافته امکان نام بردن افراد در چت های گروهی، یافتن افراد با استفاده از فهرست جدید جستجو به صورت سریع تر و راه بهتری برای افزودن ربات ها به مکالمات می باشد.

blog_18473_1

احتمالا شما هم گاهی اوقات پیام هایی با غلط های تایپی برای دوستان و همکاران خود می فرستید و در این بروزرسانی جدید تلگرام به راحتی می توانید غلط های تایپی خود را اصلاح کنید، تنها کار لازم ضربه زدن و نگه داشتن انگشت بر روی پیام موردنظر و فشردن گزینه edit می باشد، با این کار می توانید پیام را ویرایش کرده و مجددا ارسال کنید، تلگرام برای اطلاع رسانی سایر کاربران راجع به این آپدیت یک برچسب edited را در کنار پیام ویرایش شده به نمایش می گذارد، این قابلیت در نسخه موبایل و دسکتاپ تلگرام در دسترس قرار گرفته است. تلگرام یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های ارتباطی در بین کاربران است و ارائه چنین قابلیتی از سوی آنها به نفع اپلیکیشن و موقعیت آن تمام خواهد شد. بلک بری مسنجر یکی از نخستین اپلیکیشن هایی بود که سرویس مشابهی را به کاربران خود ارائه داد. واتس اپ، فیسبوک مسنجر و وی چت، همگی دارای گزینه هایی برای پاک کردن و فراخوانی هر پیامی هستند، اما هیچ یک امکان ویرایش پیام ها را ندارند.

تلگرام روش هایی برای نام بردن افراد در چت های گروهی را نیز ارائه داده و این امکان حتی بدون داشتن نام کاربری نیز امکان پذیر است. تنها کار لازم تایپ کردن علامت @ در چت و انتخاب فرد موردنظر از منویی است که برای شما به نمایش گذاشته خواهد شد، با این کار فرد موردنظر یک نوتیفیکیشن دریافت خواهد نمود، حتی اگر آن چت گروهی را بی صدا کرده باشد.

blog_18473_2

قابلیت جستجو در اپلیکیشن نیز میزبان بهبودهایی بوده، به طوری که لیستی از افراد را که بیشتر از همه با آنها تعامل دارید به نمایش می گذارد. اخیرا توجه افراد بر روی ربات ها معطوف شده و تلگرام نیز فرآیند افزودن ربات های آنلاین به مکالمات را تسهیل بخشیده، به منظور استفاده از این قابلیت لازم است بر روی آیکون الصاق ضربه زده و لیستی از ربات های در دسترس را مشاهده کنید. آن ربات هایی که بیشتر مورد استفاده قرار داده اید در ابتدای لیست جای خواهند یافت و ربات هایی که حداقل یک بار از سوی شما مورد استفاده قرار گرفته اند، به نمایش در خواهند آمد.

 

http://venturebeat.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید