اولین استارتاپ ویکند گیم در خاورمیانه

اولین استارتاپ ویکند گیم در خاورمیانه

استارت ویکند گیم با رویکرد بازی سازی برای اولین بار در ایران و خاور میانه در دانشگاه علم وصنعت تهران از تاریخ ۲۰ تا ۲۲ اسفندماه ۱۳۹۳ برگزار خواهد شد. شما میتوانید جهت ثبت نام در این برنامه از کد appreview استفاده کرده و از ۳۰% تخفیف ویژه بهره مند شوید.

برای ثبت نام در این رویداد اینجا را کلیک کنید. (مهلت ثبت نام 18 اسفندماه 93)

برای کسب اطلاعات بیشتر از رویداد اینجا را کلیک کنید

دقیقا چه اتفاقاتی در استارتاپ ویکند بازی سازی روی میدهد؟

برنامه عصر چهارشنبه شروع خواهد شد و افرادی که ایده ای دارند آن را برای سایرین طی یک دقیقه مطرح می کنند. پس از آن رای گیری شده و ایده های برتر انتخاب می شود. افراد بر اساس علاقه خود به تیمها می پیوندند و کار روی ایده ها را شروع میکنند. طی 5 شنبه و جمعه هر تیم روی یک ایده کار میکند و به کمک مربیان یک محصول آماده میکنند. عصر جمعه زمان ارائه کار به داروان است. هر تیم مجموعاً ده دقیقه فرصت دارد تا از کار خود در مقابل داوران دفاع کند و در پایان نیز برندگان مشخص می شوند.

نگران نباشید! نیاز نیست متخصص باشید. برای شرکت در استارتاپ ویکند داشتن علاقه کافی است. هم تیمی ها و مربیان در این برنامه به شما کمک خواهند کرد.

مزایای شرکت در این برنامه چیست؟

شبکه سازی

حضور بزرگان و فعالان حوزه گیم در این رویداد قطعاً در این برنامه برای شرکت کنندگان مفید خواهد بود و امکان ایجاد همکاری های حرفه ای و رابط کاری در آن بسیار زیاد است.

پیدا کردن شریک کاری

آشنایی با شرکت کنندگان دیگر و کسانی که هم تیمی شما در این رویداد بودند سبب دوستی های طولانی مدت و همچنین پیدا کردن شرکای کاری برای اجرای ایده های استارت آپی شما در آینده را فراهم می کند.

سرمایه گذاران و مدیران تجاری که در استارت آپ ویکند حضور دارند به شما کمک می کنند که بازیتون را به عنوان یک محصول وارد بازارهای فروش کنید.

و شاید پیدا کردن سرمایه گذار

هم اکنون از طریق این لینک ثبت نام کنید.

اینها را هم بخوانید