اپلیکیشن بیسیم و آژیر پلیس

اپلیکیشن بیسیم و آژیر پلیس : شوخی بامزه از نوع پلیسینسخه 6.0

امتیاز کاربران
3.83 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : سرگرمی
 • قیمت : رایگان
 • حجم : 6.9 مگابایت
دریافت برنامه/بازی بیسیم و آژیر پلیس از بازار سازنده : پرشین آی آر

حتما لازم نیست هر اپلیکیشنی که بر روی گوشی نصب میکنیم، کاربرد خاصی برای ما داشته باشد. بعضی وقت ها با نصب یک برنامه هرچند ساده، میتوانیم اوقات سرگرم کننده ای را با دیگران تجربه کنیم. اگر میخواهید دوستان خود را سر کار بگذارید و کمی آنها را بترسانید، برنامه بیسیم و آژیر پلیس گزینه خوبی برای این کار است. ما را در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراهی کنید.   مجموعه صداهای بیسیم و آژیر پلیس  در اپلیکیشن فوق با یک صفحه روبرو میشوید که فهرستی از صداهای بیسیم و آژیر پلیس در آن وجود دارد. حالا باید در فرصت مناسب، با اشاره بر روی یکی از همین صداها آن را پخش نموده تا دوستان شما فکر کنند که پلیس در همین نزدیکی هاست! البته امیدواریم که از بیسیم و آژیر پلیس سوءاستفاده نکنید و آن را فقط برای شوخی های بی آزار مورد استفاده قرار دهید.   بیش از 15 صدای مختلف محتوای این برنامه اندرویدی در نسخه فعلی، از 4 صدای بیسیم و 11 صدای آژیر تشکیل شده است. نکته مهم در این صداها، نزدیک بودن آنها به واقعیت میباشد که با کمی خلاقیت شما در موقع پخش، میتواند دوستانتان را به راحتی فریب دهد. بد نیست بدانید که تولیدکنندگان بیسیم و آژیر پلیس، هر از گاه یک صدای جدید را هم به آن اضافه میکنند.

این برنامه یک سرگرمی ساده و در عین حال بامزه برای شوخی با دوستان است.
نکاتی درباره رابط کاربری همانطور که گفتیم، بیسیم و آژیر پلیس از یک صفحه تشکیل شده تا دسترسی به صداهای آن، راحت و سریع باشد. هرچند ظاهر این تک صفحه، چندان حرفه ای به نظر نمیرسد اما در عین حال نقص خاصی هم ندارد. البته بهتر بود که در طراحی قالب گرافیکی برنامه فوق، از اصول متریال دیزاین استفاده شود.  
در نگاه اول، بیسیم و آژیر پلیس یک برنامه خیلی ساده به نظر میرسد که شاید کارایی چندانی هم نداشته باشد اما باید گفت که بیش از 20000 بار نصب شده است. کاربرانی که این اپلیکیشن اندرویدی را نصب کرده اند، امتیاز خوبی نیز به آن داده اند. برنامه فوق به صورت رایگان، از کافه بازار قابل دریافت میباشد.
  دانلود برنامه اندرویدی بیسیم و آژیر پلیس 
قابلیت ها و نقاط قوت برنامه
 • نزدیک بودن صداها به واقعیت
 • راحتی استفاده برای همه اقشار
نقاط ضعف برنامه
 • سادگی بیش از حد در قالب گرافیکی
 • کمبود برخی از امکانات جانبی
 • عدم اجرای صحیح در برخی از نسخه های اندروید
  پیشنهادهای اپریویو برای بهبود برنامه درواقع سادگی عملکرد این برنامه اندرویدی، به نوعی یک مزیت به شمار می آید و شاید تغییرات زیادی برای آن لازم نباشد. البته مشخص است که غنی تر شدن محتوا، باید در دستور کار تولیدکنندگان بیسیم و آژیر پلیس قرار بگیرد. همچنین انتظار میرفت که امکان توقف صدا نیز پیش بینی شود و صداهای موجود در دو زبانه جدا از هم قرار بگیرند. طراحی مجدد رابط و تجربه کاربری، از دیگر پیشنهادهای ما برای اپلیکیشن فوق میباشد.  

بروزرسانی اول در 29 تیر 1396

در نسخه جدید برنامه فوق شاهد چند تغییر کوچک اما مهم هستیم که در افزایش کارایی برنامه موثر بوده اند:

امکان توقف صداها : در این نسخه از بیسیم و آژیر پلیس شما میتوانید صدای پخش شده را متوقف کنید و بلندی صدا را نیز تغییر دهید.

مرتب شدن منوی اصلی : دکمه های خروج و کانال تلگرام در نسخه جدید این اپلیکیشن اندرویدی به انتهای منو رفته اند و در نتیجه دسترسی به صداها بهتر شده است.

صدای جدید : در نسخه شماره 6 اپلیکیشن فوق، یک صدای جدید از ترکیب همه بیسیم ها وجود دارد.

مجموعه صداهای بیسیم و آژیر پلیس با توجه به تغییراتی که در بیسیم و آژیر پلیس انجام شده، اپریویو امتیاز بخش کاربرد و امکانات را برای این برنامه اندرویدی به 4 از 5 تغییر میدهد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  مجید 3
  اولین بار هست که نظر میدم.......اگر کار کنه چیزه جالبیه

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  مجید 3
  جالب و بود

  به این نظر پاسخ دهید
بیسیم و آژیر پلیس