اپلیکیشن سفر درون

اپلیکیشن سفر درون، تجربه ای لذت بخش از آرامش ذهننسخه 1.1.0

امتیاز کاربران
4.83 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
دریافت برنامه/بازی سفر درون از بازار سازنده : اپت

شرط اول برای موفقیت در زندگی و گذر از پیچ و خم های آن، رسیدن به آرامش ذهن است. اگر به دنبال راهی برای کاهش اضطراب، بهبود خواب یا حتی افزایش حافظه خود هستید، برنامه سفر درون گزینه خوبی برای شما خواهد بود. در ادامه با ما همراه شوید تا به نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی بپردازیم. ابزارهای آرامش ذهناپلیکیشن فوق شامل تمرین های صوتی مدیتیشن با موضوعات مختلف میگردد که با شنیدن و عمل کردن به آنها میتوانید سبک زندگی بهتری داشته باشید. امکان استفاده از سفر درون به عنوان کاربر مهمان وجود دارد اما پیشنهاد میکنیم بعد از ورود، به قسمت پروفایل بروید و یک ثبت نام ساده در آن انجام دهید. کافی است شماره همراه خود را وارد نمایید تا کد تایید برای شما ارسال شود.   نکته : قبل از وارد شدن به این برنامه اندرویدی نیز میتوانید ثبت نام را با شماره تلفن همراه و دریافت کد تایید انجام دهید.

با سفر درون و انجام تمرین های صوتی مدیتیشن، تجربه ای لذت بخش از آرامش ذهن به دست آورید.
  پله پله تا رسیدن به آرامش درون تمرین های مدیتیشن برنامه فوق در چند سطح طبقه بندی شده اند که باید به ترتیب آنها را طی کنید. هر سطح نیز از چند تمرین تشکیل شده که با لمس هر کدام، فایل صوتی مربوط به آن دانلود خواهد شد. حالا با لمس مجدد همان تمرین، میتوانید فایل صوتی را گوش دهید. هرچقدر این کار با دقت و تمرکز بیشتر انجام شود، نتیجه بهتری خواهد داشت و تجربه لذت بخش تری از سفر درون بدست می آورید.   نکته : تا وقتی که فایل صوتی به انتها نرسد، مجاز به دانلود و گوش دادن به جلسه بعد نیستید.   تمرین های صوتی مدیتیشن  تاثیر مثبت مدیتیشن را در همه جای زندگی حس کنید علاوه بر جلسات پایه مدیتیشن که آنها را در سطح اول تا سوم سفر درون پشت سر میگذرانید، تمرین هایی با موضوعات دیگر نیز در این اپلیکیشن وجود دارند. این موضوعات عبارتند از سلامت، روابط، عملکرد و ورزش که هر کدام دارای چند سطح تمرین هستند. بعد از گذراندن جلسات پایه میتوانید با لمس دکمه اضافه کردن موضوع جدید در بالای صفحه خانه، این تمرین ها را نیز انجام دهید.   نکته : فایل های صوتی هر کدام از بخش هایی که نام بردیم، در حال تکمیل هستند و به زودی تمرین های بیشتری به آنها اضافه میشود.   هر کاری را با آرامش انجام دهید بعضی مواقع پیش می آید که برای انجام کارها دچار اضطراب میشویم و نیاز به آرامش داریم. در سفر درون به این موضوع توجه شده و شما میتوانید با رفتن به بخش تکی ها از فایل های کوتاه صوتی با موضوعات زیر بهره ببرید:
 • آشپزی لذت بخش با توجه و آگاهی بیشتر
 • تمرین هایی برای راهی از احساس شکست (نجات بخش)
 • دوچرخه سوارای با اطمینان خاطر
 • خوردن غذا و ایجاد رابطه سالم با آن
 • بهره بیشتر از تمرین های ورزشی (رقابت، تمرکز، انگیزه)
 • حس سبکی در هنگام پیاده روی
 • افزایش استقامت و انعطاف پذیری موقع دویدن
 • رفت و آمدهای روزانه بدون استرس
 • رفع ترس از پرواز
 • تجربه یک خواب آرام شبانه
  نکته : بعضی از موارد بالا دارای چند فایل صوتی هستند که باید آنها را جداگانه دانلود کنید.   با صدای طبیعت آرام شوید یکی از بخش های جالب سفر درون، تنفس نام دارد که در آن میتوانید ضمن لذت بردن از صدای طبیعت، نفس کشیدن را تمرین کنید! در این صفحه یک تایمر به چشم میخورد که باید هماهنگ با آن نفس بکشید. این تایمر به شما میگوید که چند ثانیه عمل دم را انجام دهید، چقدر نفس خود را حبس کنید و چه موقع هوای درون ریه ها را به بیرون بفرستید. برای لذت بیشتر از این تمرین جالب، بهتر است از هندزفری استفاده نمایید تا صداهای آرامش بخش طبیعت را نیز بشنوید. صداهایی مثل باران، شب در بیابان، جنگل و دریا.   نکته : با لمس دکمه تنظیمات در این بخش، میتوانید تعداد تنفس در یک دقیقه را تغییر دهید.   کاهش استرس و اضطراب  سایر امکانات برنامه برای اینکه بدانید چند جلسه از تمرین های سفر درون را انجام داده اید، باید به قسمت پروفایل بروید. در این صفحه، تعداد ساعت های گذرانده و روزهای باقی مانده از اشتراک شما نیز به نمایش درمی آید. بد نیست بدانید که در این برنامه فقط سطح اول تمرین ها رایگان هستند و برای استفاده از بقیه آنها، باید اشتراک 1 ماهه، 3 ماهه یا 1 ساله بگیرید. با فعال کردن گزینه به من انگیزه بده نیز میتوانید روزانه 1 تا 3 جمله انگیزشی ببینید.   نکته : برای ذخیره اطلاعات اشتراک و جلساتی که پشت سر گذاشته اید، بهتر است در برنامه ثبت نام کنید.   نکاتی درباره رابط کاربری برنامه ظاهر جذاب و قالب گرافیکی یکپارچه سفر درون را باید یکی از ویژگی های مثبت آن به شمار آوریم. استفاده از رنگ های زنده و هماهنگ در کنار آیکن های یکدست و زیبا، جذابیت خوبی به محیط اپلیکیشن فوق بخشیده است. علاوه بر این، جابجایی بین بخش های مختلف برنامه بدون پیچیدگی و با سرعت بالا انجام میشود و استفاده از امکانات موجود نیز راحت میباشد. در این میان فقط نقص های جزئی به چشم میخورد که میتوان از آنها صرفنظر کرد.  
سفر درون به عنوان یکی از ابزارهای آرامش ذهن، کمک زیادی به کاهش اضطراب، بهبود خواب و افزایش حافظه شما میکند. پیشنهاد میدهیم این اپلیکیشن اندرویدی را به صورت رایگان از کافه بازار دریافت نمایید و از فواید آن بهره مند شوید.
برنامه هایی برای سبک زندگی بهتر
قابلیت ها و نقاط قوت برنامه
 • محتوای غنی و اثربخش
 • عملکرد صحیح و بدون خطا در همه بخش ها
 • امکانات و ابزارهای جانبی مفید
 • گرافیک کاربرپسند
 • راحتی استفاده برای همه اقشار
نقاط ضعف برنامه
 • کمبود برخی از امکانات
  پیشنهادهای اپریویو برای بهبود برنامه علاوه بر اینکه امیدواریم محتوای سفر درون به تدریج غنی تر شود، پیشنهادات دیگری هم برای افزایش کارایی این برنامه اندرویدی داریم:
 • تنظیم یادآور برای انجام تمرین ها
 • بخش هایی با محتوای متفاوت (متنی، ویدیویی و...)
 • مدیریت دانلودها
 • و...
ایده پردازی های بیشتر را به تولیدکنندگان برنامه فوق واگذار میکنیم و منتظر پیشرفت آن در نسخه های بعدی هستیم.  

سفر درون

اپلیکیشن سفر درون، تجربه ای لذت بخش از آرامش ذهن

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  نازی 5
  سلام چرا اپلیکیشن بلاک شده؟برنانه خوبی بود ایا اسمش تغییر کرده؟چجوری میشه داشتش؟

  به این نظر پاسخ دهید
دانلود برنامه اندرویدی سفر درون