مایکروسافت سلفی

اپلیکیشن سلفی مایکروسافت بالاخره در اختیار کاربران اندروید قرار گرفت

در دنیای اندروید، کمبودی بابت اپلیکیشن احساس نمی شود، اپلیکیشن های گوگل در کنار اپلیکیشن های ساخته شده توسط سایر غول های دنیای تکنولوژی، انتخاب های گسترده ای را پیش روی کاربران اندروید قرار داده اند، اما نام مایکروسافت در بین اپلیکیشن های باکیفیت اندروید به چشم نمی خورد، در حالی که این کمپانی در سال های اخیر اپلیکیشن های متعددی را روانه دنیای اندرویدی ها کرده است.

عرضه مایکروسافت آفیس برای اندروید مدت زمان نسبتا زیادی طول کشید و پس از آن کمپانی اقداماتی در زمینه انتشار اندروید لانچرها و رقیبی برای IFTTT نمود. اما این بار مایکروسافت اقدام به عرضه اپلیکیشن جذاب و کاربردی تری برای پلی استور کرده که Microsoft Selfie نام دارد.مایکروسافت سلفی

آنطور که انتظار می رود، اپلیکیشن Microsoft Selfie برای افرادی طراحی شده که می خواهند عکس سلفی گرفته و بعد آن را ویرایش نمایند، اما شاید این اپلیکیشن در حال حاضر بابت دارا بودن قابلیت های ویرایشی چندان غنی نباشد. ایده اصلی این اپلیکیشن به استفاده از تکنولوژی computer vision مختص به مایکروسافت مرتبط است که جنسیت، رنگ پوست و سن را در الگوریتمی در کنار هم آورده و با اعمال بهترین تطبیق ها بهترین عکس سلفی ممکن را نتیجه می بخشد. نقطه ضعف اپلیکیشن به فیلترهای آن باز می گردد، به طوری که این فیلترها چندان قدرتمند نبوده و حتی در گزینه های پیش فرض اغلب گوشی ها هم دیده می شوند.

اپلیکیشن مذکور از دوربین مختص به خود استفاده نمی کند و اپلیکیشن دوربین پیش فرض در گوشی کاربر را مورد استفاده قرار می دهد و تنها پس از آن کاربران قادر به ویرایش و یا انتخاب عکسی که قبلا گرفته اند می باشند و همین نقاط ضعف ممکن است مطابق با انتظارات کاربران از مایکروسافت نباشد. این اپلیکیشن به طور رایگان عرضه شده و می توانید آن را دانلود کرده و برای عکس های سلفی خود مورد استفاده قرار دهید.

 

http://www.androidheadlines.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید