اپلیکیشن واتس اپ به پشتیبانی از voicemail، call-back و اشتراک گذاری فایل های زیپ خواهد پرداخت

اپلیکیشن واتس اپ به پشتیبانی از voicemail، call-back و اشتراک گذاری فایل های زیپ خواهد پرداخت

اپلیکیشن واتس اپ که یکی از محصولات پرطرفدار کمپانی فیسبوک است همواره در حال بروزرسانی و افزودن قابلیت های جدید می باشد، اخیرا رمزگذاری اند-تو-اند و پشتیبانی از اشتراک گذاری داکیومنت ها به این سرویس راه یافتند. واتس اپ به میزبانی بیش از یک میلیارد کاربر در اقصی نقاط جهان مشغول است و به اشتراک گذاری انواع فایل یک لازمه برای سیستم تلقی می شود، از این رو آنها قصد دارند تا قابلیت ارسال فایل های زیپ را نیز به اپلیکیشن خود بیفزایند. VoIP واتس اپ امکان برقراری تماس با کیفیت بسیار مناسب را برای کاربران مهیا ساخته و هم اکنون این قابلیت از call-back و voicemail نیز پشتیبانی به عمل می آورد.

فایل های زیپ آرشیوی از انواع فایل ها می باشند، این نوع فایل ها علاوه بر نظم بخشی به چندین فایل و گرد آوردن یک پکیج از این فایل ها، حجم نهایی فایل را نیز به طور چشمگیری می کاهند. واتس اپ هم اکنون نیز از برخی اکستشن های داکیومنت پشتیبانی می کند، اما پشتیبانی از فایل های زیپ بسیار کاربردی خواهد بود و افراد به راحتی می توانند چندین فایل را به صورت هم زمان ارسال کنند.

امروزه تماس های صوتی ریل تایم جای خود را به پیام رسانی سریع داده اند و زمان ارسال و دریافت پست صوتی به سر رسیده است، اما با این وجود، کاربران هم اکنون نیز می توانند برای مخاطبین واتس اپ خود پیام صوتی بگذارند و در آپدیت جدید عملکرد پست صوتی نیز برای اپلیکیشن فعال شده است. جزئیاتی اندکی در این باره وجود دارد و از این بابت که چه چیزی در این آپدیت گنجانده خواهد شد اطلاع دقیقی در دست نیست. مسلما این قابلیت چیزی بیشتر از آنچه هم اکنون در پیام های صوتی عمومی وجود دارد، می باشد.

امکان call-back کاربران را قادر به برقراری تماس فوری برای تماس پاسخ داده نشده می گرداند، البته بدون اینکه نیازی به باز کردن اپلیکیشن باشد، چرا که احتمالا این امکان جای خود را در بخش نوتیفیکیشن ها خواهد یافت.

هنوز اطلاع دقیقی از زمان روی کار آمدن این قابلیت های جدید در دست نیست، اما به احتمال زیاد در آپدیت جدید اپلیکیشن، این امکانات میهمان گوشی های اندروید و آی او اس کاربران واتس اپ خواهند گشت.

 

http://www.phonearena.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید