اپلیکیشن ویز پلاس

اپلیکیشن ویز پلاس، سخنگوی فارسی برای مسیریاب محبوب ویزنسخه 1.5

4.33 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : آموزش
 • قیمت : رایگان
 • حجم : 3.57 مگابایت

شما برای پیدا کردن آدرس از کدام ابزارهای مسیریابی استفاده میکنید؟ یکی از معروفترین این ابزارها Waze نام دارد که به دلیل قابلیت سخنگویی از محبوبیت زیادی برخوردار است. برنامه ویز پلاس که در ادامه به معرفی آن پرداخته ایم، زبان فارسی را به قابلیت سخنگوی ویز اضافه میکند. در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی با ما همراه شوید. برنامه کمکی برای اپلیکیشن ویزقبل از اینکه درمورد اپلیکیشن فوق صحبت کنیم، بد نیست بدانید که هنوز بخش هایی از برنامه Waze  فیلتر هستند. به همین دلیل باید یک تغییر دهنده ip مثل هات اسپات بر روی گوشی خود نصب داشته باشید. حالا میتوانید ویز پلاس را اجرا نموده و آموزش ویدیویی آن را ببینید. این برنامه اندرویدی درواقع یک برنامه کمکی برای اپلیکیشن ویز میباشد و صدای فارسی را به سخنگوی آن اضافه میکند.   نکته : برای افزودن صدای فارسی به ویز باید با پرداخت هزینه ناچیز، برنامه فوق را به نسخه طلایی ارتقا دهید. با اپلیکیشن ویز پلاس، مسیریابی با سخنگوی فارسی را تجربه کنید. سخنگوی فارسی  سخنگوی دلخواه خود را انتخاب کنید در صفحه اصلی ویز پلاس، 4 سخنگو به چشم میخورد که 3 مورد از آنها به زبان فارسی و 1 مورد هم به زبان آذری هستند. قبل از اینکه سخنگوی موردنظر خود را انتخاب نمایید، با لمس دکمه پخش میتوانید صدای آن را گوش دهید. حالا کافی است بر روی عبارت افزودن صدا به مسیریاب اشاره کنید تا اپلیکیشن ویز اجرا شود. با اجرای برنامه Waze به قسمت ضبط صوت آن خواهید رفت و سخنگوی فارسی انتخاب شده در بالای لیست صداها به نمایش درمی آید. با علامت زدن این گزینه، افزودن صدای فارسی به ویز پایان می یابد و میتوانید با اشاره بر روی دکمه اطلاعات (i) صداهای ضبط شده آن را بشنوید.   نکته : برای انجام مراحل بالا باید اپلیکیشن ویز در حال اجرا باشد و همچنین برنامه تغییر دهنده ip را فعال کرده باشید.   افزودن صدای فارسی به ویز  درباره رابط کاربری برنامه بدانید قالب گرافیکی ویز پلاس مثل عملکرد آن ساده میباشد و در عین حال از جذابیت های لازم برخوردار است. در ظاهر این اپلیکیشن رنگ های زنده و هماهنگ میبینید که در کنار آیکن های یکدست و زیبا، نظر مثبت شما را جلب خواهند کرد. البته انتظار میرفت که در طراحی محیط اپلیکیشن فوق، دقت نظر و حسن سلیقه بیشتری صرف گردد. از لحاظ تجربه کار با این برنامه، مشکل خاصی وجود ندارد و همه اقشار میتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.  

هرچند عملکرد ویز پلاس ساده به نظر میرسد اما کاربرد آن برای افرادی که از اپلیکیشن ویز استفاده میکنند، بسیار اهمیت دارد. این اپلیکیشن اندرویدی به صورت رایگان از کافه بازار قابل دریافت میباشد.
ابزارهای مسیریابیقابلیت ها و نقاط قوت برنامه
 • افزودن سخنگوی فارسی به اپلیکیشن ویز
 • عملکرد صحیح با حداقل خطا
 • رابط کاربری زیبا و روان
نقاط ضعف برنامه
 • وجود خطاهای جزئی
 • تعداد کم صداها
  پیشنهادهای اپریویو برای بهبود برنامه از آنجا که ویز پلاس یک برنامه کمکی محسوب میشود و عملکرد آن به اپلیکیشن ویز بستگی دارد، نمیتوان پیشنهاد خاصی برای اضافه کردن امکانات به آن داد. البته انتظار میرفت که تعداد صداهای سخنگوی فارسی بیشتر باشد و همچنین صداهایی با گویش های دیگر در این برنامه اندرویدی ببینیم. امکان شنیدن نمونه صدا قبل از ارتقا به نسخه طلایی و رفع باگ های جزئی، از دیگر مواردی است که امیدواریم در نسخه های بعدی اپلیکیشن فوق شاهد آن باشیم.  

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  باب
  سلام من یکبار خریدم گوشی ریست کردم ولی دوباره میگه بایدپرداخت کنید

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  بابک
  من خرید کردم پول برداشت شد ولی نخسه طلایی فعال نشد

  به این نظر پاسخ دهید
دانلود برنامه اندرویدی ویز پلاس