اپلیکیشن پرایمول ایران

اپلیکیشن پرایمول ایران، کاتالوگ لاستیک خودرو با برند پرایم ولنسخه 1.0

3.67 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : کسب و کار
 • قیمت : رایگان
 • حجم : 37.8 مگابایت

یکی از مهمترین اجزای خودرو که امنیت آن را تضمین میکند، لاستیک باکیفیت میباشد. برنامه ای که در ادامه به معرفی آن پرداخته ایم، پرایمول ایران نام دارد و کاتالوگ معرفی لاستیک های مقاوم با برند پرایمول است. ما را در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراهی کنید. لاستیک خودرو مقاوماپلیکیشن فوق که به دو زبان فارس و انگلیسی قابل استفاده میباشد، از قسمت های مختلف تشکیل شده که مهمترین آنها را در زیر نام برده ایم: تایرهای باری : اگر قصد خرید لاستیک برای خودروهای سنگین دارید، بد نیست به این بخش نگاهی بیندازید. محصولات پرایمول ایران در این قسمت به گروه های زیر تقسیم شده اند:

 • مناسب برای مسیرهای طولانی
 • مخصوص مسیر بین شهری
 • لاستیک با کاربری های ترکیبی
 • مناسب استفاده های شهری
 
با لاستیک های مقاوم پرایمول ایران، مطمئن تر رانندگی کنید.
لاستیک برای خودروهای سنگین  تایرهای سواری : در این صفحه با بیش از 8 مدل لاستیک مخصوص خودورهای سواری، آشنا خواهید شد. رویدادها : اخبار مربوط به برند پرایمول در این صفحه به نمایش درمی آیند. درباره پرایم ول : در این بخش توضیحاتی درباره تکنولوژی ساخت لاستیک های با کیفیت پرایمول، استانداردها و سایر نکات آمده است. مقالات : این قسمت که هنوز محتوایی در آن وجود ندارد، مربوط به نمایش مقالات تخصصی درباره لاستیک خودرو و نحوه استفاده از آن میباشد. کاتالوگ : برای آشنایی با محصولات پرایمول ایران، میتوانید PDF موجود در این صفحه را مطالعه نمایید. تماس با ما : اگر میخواهید با شرکت پرایمول ارتباط برقرار کنید، این بخش یک فرم تماس در اختیار شما قرار میدهد.   نکته : آدرس شبکه های اجتماعی پرایمول و وبسایت آن نیز در صفحه اصلی این برنامه اندرویدی قرار گرفته اند.   دقیق بخرید در لیست محصولات پرایمول ایران با لمس دکمه جزئیات، میتوانید با خصوصیات لاستیک ها و مشخصات فنی آنها آشنا شوید. اطلاعات هر مدل لاستیک به شما میگوید که قدرت مانورپذیری آن چقدر خواهد بود یا در برابر پارگی چقدر مقاوم است؟   نکته : در فهرست لاستیک ها، آیکن هایی برای هر مورد نشان داده میشود که مشخص میکند برای چه نوع جاده هایی مناسب میباشد.   انواع لاستیک خودرو  نکاتی درباره رابط کاربری برنامه پرایمول ایران از لحاظ گرافیکی مشکل خاصی ندارد و در حد یک کاتالوگ معرفی محصولات، از ظاهر خوبی برخوردار است. جابجایی بین قسمت های مختلف برنامه فوق نیز راحت میباشد هرچند انتظار میرفت از تکنیک های هوشمندانه تر برای پیاده سازی تجربه کاربری آن استفاده شود.  
لاستیک خودرو مقاوم، تضمین خوبی برای امنیت در رانندگی به شمار می آید و پرایمول ایران، انواع لاستیک خودرو با استانداردهای جهانی را تولید میکند. برای آشنایی با محصولات برند پرایمول، این اپلیکیشن اندرویدی را به صورت رایگان از کافه بازار دریافت کنید.
آشنایی با محصولات پرایمول ایران
قابلیت ها و نقاط قوت برنامه
 • وجود بخش های محتوای و فرم تماس
 • رابط کاربری زیبا
 • عملکرد صحیح با کمترین خطای ممکن
نقاط ضعف برنامه
 • عدم وجود محتوا در بخش مقالات
 • کمبود برخی از امکانات
  پیشنهادهای اپریویو برای بهبود برنامه هرچند پرایمول ایران یک کاتالوگ معرفی محصولات است و نیاز به امکانات خاصی ندارد اما انتظار میرفت برای کارایی بیشتر، قابلیت هایی مثل اشتراک گذاری در آن وجود داشته باشد. علاوه بر این، توضیحات بیشتر درمورد لاستیک ها میتوانست اطلاعات دقیق تری در اختیار مخاطبان قرار دهد. پیاده سازی رابط و تجربه کاربری این برنامه اندرویدی بر اساس استانداردهای روز، از دیگر پیشنهادات ما برای بهبود آن است.   نکته : این اپلیکیشن به سفارش شرکت پرایمول ایران و توسط شرکت Novo Solutions incorporation تولید شده است. برای سفارش ساخت اپلیکیشن میتوانید به آدرس زیر مراجعه کنید: http://nsi-co.com  

پرایمول ایران

اپلیکیشن پرایمول ایران، کاتالوگ لاستیک خودرو با برند پرایم ول

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


دانلود برنامه اندرویدی پرایمول ایران