اپلیکیشن یوتیوب میزبان آپدیت های جدیدی شد

اپلیکیشن یوتیوب میزبان آپدیت های جدیدی شد

یوتیوب نیز مشابه سایر سرویس های گوگل به طور منظم میزبان آپدیت های جدیدی است، برخی از این آپدیت های با هدف ارتقای امکانات کنونی یوتیوب روی کار می آیند، در حالی که برخی دیگر امکانات جدیدی را به این سرویس محبوب می افزایند. نحوه ارائه این آپدیت ها نیز متفاوت است، بعضی به طور عمومی معرفی می شوند، ولی کشف سایر آپدیت ها بر عهده کاربر نهایی گذاشته شده است. آخرین آپدیت یوتیوب یک ابزار جدید برای محو کردن برخی از قسمت های ویدیو است که هفته گذشته در دسترس ویدیوسازان قرار گرفت. از سوی دیگر گزارشاتی مبتنی بر فعالیت یک تیم جدید در ارتباط با بهبود مسائل کپی رایت برای سازنده ویدیوها می باشد و با استناد به گزارشات آپدیت جدیدی در راه است.

blog_17094_1

آپدیت مذکور به بخش طراحی ارتباط پیدا می کند و بخش آپلود ویدیوها را مورد توجه قرار داده است. اولین و مشهودترین تغییر به آیکون آپلود مربوط می شود که حذف شده و آیکون یک دوربین فیلم برداری جایگزین آن شده است و با کلیک بر روی این آیکون قادر به مشاهده تغییرات اعمال شده بر روی کل رابط خواهید بود.

در گذشته هنگام آپلود ویدیو فضای سفید و خالی زیادی به کاربر نمایش داده می شد، اما هم اکنون یک پس زمینه تیره تر جایگزین آن فضای آزاد شده، اما به سبب رنگ تیره استفاده شده در آن خالی بودن صفحه کمتر از قبل به چشم می آید و هم خوانی بیشتری با مابقی صفحه دارد. شایان ذکر است که در بالاترین قسمت صفحه یک پنجره لایو فید برای دوربین پشتی قرار گرفته است. در حال حاضر پنجره مذکور تنها به عنوان کلید میانبری برای اپلیکیشن ضبط دوربین عمل می کند و وقتی آن را فشار دهید اپلیکیشن دوربین با حالت ضبط ویدیو برای شما باز می شود.

زمانی که ویدیوی موردنظر ضبط شد، گزینه های مربوط به پاک کردن، ضبط مجدد و یا آپلود مستقیم آن به یوتیوب به کاربر نمایش داده می شود. این آپدیت برای بسیاری از گوشی های منتشر شده و اگر هنوز آن را دریافت نکرده اید باید منتظر انتشار آن برای گوشی خود بمانید و از مزایایی که این آپدیت در اختیار شما قرار می دهد بهره مند گردید. در تصاویر زیر می توانید آیکون آپلود و رابط تغییر یافته را مشاهده کنید.

blog_17094_2

 

http://www.androidheadlines.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید