اپلیکیشن Safety Screen سامسونگ کودکان را در مقابل آسیب های چشمی حفاظت می کند

اپلیکیشن Safety Screen سامسونگ کودکان را در مقابل آسیب های چشمی حفاظت می کند

سامسونگ اقدام به رونمایی از یک اپلیکیشن جدید نموده که با هدف پیشگیری از آسیب های چشمی ناشی از کار با گوشی ها و تبلت ها برای طولانی مدت طراحی شده است. این اپلیکیشن که Safety Screen نام دارد با کمک قابلیت تشخیص چهره فاصله بین صفحه نمایش گوشی یا تبلت و چشمان کاربر را برآورد می کند و به طور خودکار با بستن صفحه هشداری را با شکل پاپ آپ به کاربر نشان می دهد که حاکی از فاصله بسیار کم دستگاه با چشمان کاربر است.

blog_17876_1

به بیان سامسونگ هدف اپلیکیشن Safety Screen جلوگیری از خستگی چشم در کودکان و نوجوانان می باشد، اما تمامی رده های سنی می توانند این اپلیکیشن را مورد استفاده قرار دهند. اپلیکیشن در پس زمینه به اجرا در می آید و بدین ترتیب کاربران می توانند مانند گذشته گوشی یا تبلت خود را مورد استفاده قرار دهند.

علاوه بر این یک قابلیت امنیتی نیز در اپلیکیشن تعبیه شده، بدین ترتیب که والدین می توانند برای این اپلیکیشن نام کاربری و رمز عبور تعیین کرده و کودکان خود را از غیرفعال کردن اپلیکیشن باز دارند. این اپلیکیشن هم اکنون در گوگل پلی استور قرار گرفته و قابل دانلود است، چنانچه شما نیز به آن دسته از والدین تعلق دارید که همواره نگرانی هایی از بابت سلامت چشمان کودکان خود دارند، این اپلیکیشن را دانلود نموده و از ویژگی هایی که در اختیار شما قرار می دهد بهره مند شوید.

http://www.androidcentral.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید