اپلیکیشن Symbols: دستاوردی جدید از Swiftkey برای ارتباطات غیر کلامی

اپلیکیشن Symbols: دستاوردی جدید از Swiftkey برای ارتباطات غیر کلامی

Swiftkey یکی از اپلیکیشن های کیبورد محبوب و پرکاربرد در اندروید محسوب می شود که امکانات متنوعی و پشتیبانی از زبان های گوناگون را در خود جای داده است. اخیرا Swiftkey اقدام به انتشار یک اپلیکیشن جدید نموده که Swiftkey Symbols نام دارد، این اپلیکیشن راهی در جهت تقویت گستره پیشنهادات آنها و ارتباطات آسان با تمامی افراد می باشد. تمرکز این اپلیکیشن بر روی افرادی با نیازمندی های خاص و یا ناتوانی در مکالمه یا تایپ می باشد، به بیان Swiftkey این اپلیکیشن کاربران جوان تر را هدف قرار داده، اما به هیچ وجه محدود به یک گروه سنی خاص نمی باشد، بدین ترتیب هر کسی که نیازمند کمک در ارتباطات خود باشد می تواند اپلیکیشن مذکور را مورد استفاده قرار دهد.

blog_15319_1

اپلیکیشن Swiftkey Symbols به صورت رایگان در دسترس قرار دارد و بخشی از پروژه های تیم Swiftkey’s Greenhouse است که پروژه های اپلیکیشن های آزمایشی شامل Swiftkey Neural Alpha ،Clarity Keyboard و Hexy Launcher را مدیریت می کند. هدف این اپلیکیشن تسهیل فرآیند استفاده برای افرادی است که با چالش هایی در یادگیری و مکالمه روبه رو هستند و نمی توانند به راحتی به برقراری ارتباط با اعضای خانواده و دوستان بپردازند، علاوه بر این تکنولوژی یادگیری متنی قدرتمند Swiftkey نیز در این راه به کمک اپلیکیشن می آید، بطوریکه قابلیت پیش بینی ارتباطات آینده مشابه سایر کیبوردها در اختیار کاربر قرار می گیرد. اپلیکیشن مذکور قابلیت پیش بینی نشان بعدی که به احتمال زیاد کاربر مایل به گزینش آن می باشد را داراست. از طرفی ارتباطی مستقیم بین میزان استفاده از اپلیکیشن و یادگیری آن و پیش بینی های بهتر و دقیق تر نیز برقرار است.

از ساعات روز و روزهای هفته به منظور ارائه پیش بینی های بهتر استفاده شده، این شرایط نتایج نمایش داده شده را دقیق تر می کند و کاربر را قادر به انتخاب گزینه مناسب تری می گرداند. نشانه ها در این اپلیکیشن طبقه بندی شده اند، این کار باعث یافتن آسان تر آنها می شود، علاوه بر این اپلیکیشن امکان شخصی سازی و افزودن نشانه های شخصی به گروه خاصی را در اختیار کاربران قرار داده است. علاوه بر قابلیت انتخاب نشانه از لیست دسته بندی ها، نوار اسلایدر قسمت پیش بینی در قسمت بالای اپلیکیشن نیز برای استفاده در دسترس قرار دارد. Swiftkey Symbols با اسمارت فون ها و تبلت ها سازگاری کامل دارد، بنابراین نوع دستگاهی که کاربر مورد استفاده قرار می دهد مطرح نیست، تمامی گوشی ها با اندورید نسخه 4.4 به بعد قادر به استفاده از آن می باشند و نسخه نرم افزار تاثیر چندانی در این بین ندارد، چرا که اکثر گوشی ها نسخه های جدید را مورد استفاده قرار می دهند.

 

http://www.androidheadlines.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید