اپل مدت زمان تایید اپلیکیشن در اپ استور را به تنها یک روز کاهش داد

اپل مدت زمان تایید اپلیکیشن در اپ استور را به تنها یک روز کاهش داد

مبنی بر آخرین گزارش دریافتی، اپل مدت زمان بررسی و تایید اپلیکیشن در اپ استور را به تنها یک روز کاهش داده است. در حال حاضر اپل شاهد کاهش در فروش آیفون ها می باشد و در تلاش است تا تمرکز خود را بر روی تقویت سرویس های خود بگذارد و یکی از اقدامات صورت گرفته در این زمینه کاهش زمان تایید از 8.8 به تنها 24 ساعت می باشد.

blog_18395_1

یکی از توسعه دهندگانی که برای Uber و Foursquare کار کرده به Bloomberg گفته: "بخش اعظمی از زمان ساخت اپلیکیشن برای آی او اس به مدت زمان یک هفته ای ارتباط پیدا می کند که باید برای انتشار آن منتظر بمانید." خوشبختانه این واقعیت هم اکنون تغییر پیدا کرده و چندین ساعت پس از ارسال اپلیکیشن به مارکت می توانید نتیجه را مشاهده کنید، این شرایط موجب تسریع چرخه توسعه به طرز چشمگیری می شود.

کاهش زمان بررسی و تایید یکی از راه هایی است که توسط آن اپل می تواند به رقابت با اندروید بپردازد، از طرفی اندروید بررسی های گسترده ای در زمینه امنیت اپلیکیشن ها و محتوای آنها صورت نمی دهد و فرآیند قرارگیری اپلیکیشن در پلی استور کمپانی گوگل ساده تر از اپ استور اپل می باشد.

Phil Schiller پس از Eddy Cue مدیریت اپ استور را بر عهده گرفته و پس از آن اپل پلتفرم های تبلیغاتی iAd خود را کاهش داده و 100 کارمند را جهت کار برای تقویت جستجوی اپ استور به کار گرفته است.

آیا شما یک توسعه دهنده هستید؟ آیا در طول چند ماه اخیر تغییری در اپ استور مشاهده کرده اید، در بخش دیدگاه ها ما را از عقاید خود باخبر سازید.

 

http://www.cultofmac.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید