ایموجی های متنوع تری به فیسبوک مسنجر راه گشودند

ایموجی های متنوع تری به فیسبوک مسنجر راه گشودند

فیسبوک مسنجر 1500 طرح جدید از ایموجی ها را به دنیا ارائه می دهد، طرح های جدید، ایموجی هایی با جنسیت مونث و رنگ های مختلف پوست را در بر گرفته که برای نخستین بار بر روی گوشی های اندروید و محصولات وب در دسترس خواهند بود. افسرهای پلیس، دونده، عابر پیاده و شناگر زن نیز برای اولین بار در بین این ایموجی ها به چشم می خورند.

blog_18875_1

امکان انتخاب رنگ پوست نیز برای کاربران مسنجر فراهم شده، تنها کار لازم تعیین رنگ پیش فرض پوست برای زمانی است که اپلیکیشن را باز می کنید، با این کار ایموجی ها مطابق با گزینش شما نمایش داده خواهند شد، البته امکان تغییر رنگ پیش فرض درون تنظیمات اپلیکیشن نیز تعبیه شده و حتی می توانید یک انتخاب یک دفعه ای داشته باشید، در هنگام باز کردن اپلیکیشن برای اولین بار ایموجی هایی با دستان قرمز رنگ را مشاهده می کنید.

علاوه بر اقدامات یاد شده، مسنجر به استانداردسازی ایموجی ها نیز پرداخته و بدین ترتیب بدون توجه به نسخه، ایموجی های مشابهی را مشاهده خواهید کرد.

بدون در نظر گرفتن نسخه اپلیکیشن، تمامی کاربران مسنجر اعم از کاربران اندروید، آی او اس و یا هر پلتفرم دیگر، ایموجی های مشابهی را مشاهده خواهند کرد. به بیان دیگر پس از این دیگر باکس های سیاه رنگ و یا ایموجی های بی معنی را مشاهده نخواهید کرد و کاراکترها بدون توجه به پلتفرم مورد استفاده کاربر، دارای انسجام و ثبات خواهند بود.

 

http://www.androidcentral.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید