اینترنت هلپر

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن اینترنت هلپرنسخه 1.7

3.67 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : آموزش
  • قیمت : رایگان
  • حجم : 7.5 مگابایت

 

دنیای اینترنت، دنیای جذابی است. هر آنچه که بخواهیم در این گستره پهناور یافت میشود. درواقع با جرات میتوان گفت در دنیای مدرن امروزی زندگی بدون اینترنت بی معناست و امروز پس از گذشت بیش از 40 سال از عمر آن هنوز در دسترس خیلی از مردم قرار ندارد. در کشور ما چند سالی است دسترسی به اینترنت با سرعت بالاتر از DialUp، بهبود یافته و تعداد کاربران آن بسیار بیشتر شده اما در این میان هنوز افراد زیادی هستند که برای استفاده از شبکه و اینترنت نیاز به آموزش دارند.

آیا شما هم تمایل دارید جزو کاربران حرفه ای اینترنت باشید؟ اگر آری پس در ادامه نقد و بررسی اپلیکیشن اندرویدی "اینترنت هلپر" را ببینید.

اینترنت هلپر

رابط کاربری:

همخوانی رنگ ها در طراحی یک رابط کاربری اصل مهمی میباشد و این اصل به هیچ وجه در "اینترنت هلپر" رعایت نشده است. این عدم همخوانی رنگ ها دیگر نقاط مثبت در طراحی این برنامه اندرویدی را تحت تاثیر قرار میدهد. برای مثال منوها گرافیک خوبی دارند و بطور مرتب در جای خود قرار داده شده اند اما رنگ بندی آنها با رنگ پس زمینه اصلا متناسب نیست. به غیر از آن نشان (لوگو) برنامه در همه صفحات دیده میشود که برای مخاطب خسته کننده میباشد و این به دلیل سایز بزرگ آن میباشد که در قالب یک تصویر به پس زمینه "اینترنت هلپر" افزوده شده است. تنها نکته مثبت در این رابط کاربری را در توضیحات هر بخش میتوان دید که بخاطر پس زمینه تیره این صفحات و فونت سفید رنگ و خوانای آن میباشد. تنها مشکل ریز بودن سایز متن و عدم امکان بزرگنمایی و تعویض فونت آن است. راحتی کاربر برای دسترسی به بخش های مختلف این اپلیکیشن اندرویدی مد نظر سازندگان آن قرار گرفته و این موضوع امتیاز مثبتی برای "اینترنت هلپر" خواهد بود. با توجه به موارد ذکر شده AppReview از 5 امتیاز تنها 2.5 امتیاز به این رابط کاربری اختصاص میدهد.

اینترنت هلپر

کاربرد:

در این برنامه اندرویدی مطالب نسبتا زیادی گنجانده شده که توضیحات خوبی هم برای هر مطلب داده شده است. هدف این اپلیکیشن این است که راهنمایی برای کاربران اینترنت و شبکه باشد و برای اینکه بتواند این وظیفه را به خوبی انجام دهد تصاویری نیز به متن افزوده شده تا بیشتر گویا شود هرچند این موضوع باعث بالارفتن حجم برنامه شده است. تنها ضعف مطالب "اینترنت هلپر" در این میباشد که طیف محدودی از کاربران را دربر میگیرد چون آموزش ها و ترفندها بیشتر مناسب مبتدیان خواهد بود. ایده جالب این اپلیکیشن اندرویدی قراردادن یک بخش به نام آنلاین هلپر است که میتوانید از طریق شماره تلفنی که اعلام شده و استفاده از نرم افزار TeamViewer از متخصصان مربوطه جهت تعمیر کامپیوتر خود کمک بگیرید. حال تصمیم با شماست که آیا اجازه ورود شخص دیگری به دسکتاپ رایانه خود را بدهید یا خیر؟! AppReview به کاربرد "اینترنت هلپر"  امتیاز 3.5 از 5 میدهد.

اینترنت هلپر

قیمت:

وقتی به کاربرد یک اپلیکیشن و دریافت آن شک داریم در یک صورت این تردید برطرف میشود آن هم اینکه قیمت رایگان باشد هرچند باید به حجم آن هم توجه کرد. "اینترنت هلپر" حجم نسبتا بالایی دارد اما رایگان عرضه شده است و امتیازی که از AppReview میگیرد 5 از 5 خواهد بود.

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


اینترنت هلپر