اینستاگرام بالاخره به قابلیت زوم تصاویر و ویدیوها مجهز شد

اینستاگرام بالاخره به قابلیت زوم تصاویر و ویدیوها مجهز شد

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی است که امکان اشتراک گذاری عکس و ویدیو برای کاربران سرتاسر جهان را میسر ساخته، اما کمبود برخی امکانات کاربردی همواره در این اپلیکیشن احساس شده و برای نمونه می توان به قابلیت زوم اشاره کرد، اما آنطور که شواهد نشان می دهند فیسبوک که صاحب رسمی اینستاگرام است اقدامی در این راستا صورت داده و بالاخره قابلیت زوم را به اپلیکیشن خود آورده است.

مبنی بر بیانات، این قابلیت در حال حاضر تنها در دسترس کاربران آی او اس قرار خواهد گرفت و کاربران از حرکت متداول دوانگشتی برای زوم کردن استفاده خواهند کرد، این قابلیت در ویدیوها نیز قابل استفاده بوده و محتوای موجود در فید، پروفایل و Explore را در بر می گیرد.

امروزه عکاسان حرفه ای از پلتفرم اینستاگرام به وفور استفاده می کنند و با کمک قابلیت زوم کاربران قادر خواهند بود وارد جزئیات عکس ها شده و دقیق تر آنها را مشاهده نمایند.

blog_22810_1

امکان چرخاندن گوشی برای مشاهده تصاویر لنداسکیپ هنوز در اختیار کاربران قرار نگرفته و هم اکنون که کاربران قادر به زوم در تصاویر هستند، رزولوشن 1080 پیکسل هم باید ارتقا پیدا کند.

به اشتراک گذاری Moments همواره در کانون توجه اینستاگرام بوده و همین امر اینستاگرام را از مسائل فنی عکاسی غافل کرده، به همین دلیل قابلیت زوم از اولویت های نخست اینستاگرام در طول این سال ها نبوده است. اسمارت فون های امروزی میزبان دوربین های بسیار قدرتمندی هستند و عکاسان بیشتری تصاویر حرفه ای خود را در اینستاگرام به اشتراک می گذارند و قطعا این قابلیت جدید مورد استقبال کاربران قرار گرفته و رضایت آنها را جلب خواهد کرد.

کاربران اندروید هنوز باید کمی منتظر این قابلیت جدید بمانند، اما به یقین در طول هفته های آینده آنها نیز از این امکان برخوردار خواهند شد.

http://thenextweb.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید