پیام های یکبارمصرف اینستاگرام

اینستاگرام با ارسال نوتیفیکیشنی، اسکرین شات گرفتن دیگران از پیام های یکبارمصرف را به شما خبر می دهد

بسیاری از قابلیت های جدید اینستاگرام به تقلید از اسنپ چت ساخته شده اند و آنطور که شواهد نشان می دهد، فیسبوک در حال ادامه این روند می باشد، به طوری که بر مبنای جدیدترین اخبار، در صورتی که یکی از دوستان شما از پیام های دایرکت اسکرین شات بگیرید، نوتیفیکیشنی برای شما ارسال خواهد شد، البته این نوتیفیکیشن ها تنها برای پیام های یکبارمصرف یا ناپدیدشونده که به تازگی میهمان اینستاگرام شده اند، ارسال خواهد شد.

به گفته اینستاگرام، برخلاف سایر پیام ها در بخش Direct، این نوع تصاویر و ویدیوها پس از مدت زمان مشخصی از اینباکس کاربران حذف شده و پیام های موقتی قلمداد می شوند. چنانچه بنا بر هر دلیلی یک پیام ناپدیدشونده برای کسی فرستادید، اینستاگرام پشت شما ایستاده و مانع از این می شود که دوست شما این پیام را به عنوان مرجعی برای آینده پیش خود نگه دارد.

چندین هفته قبل، اینستاگرام به معرفی عکس ها و ویدیوهایی ناپدیدشونده پرداخت که یک کپی برداری دیگر از قابلیت مشابه در اسنپ چت محسوب می شود. به منظور استفاده از این قابلیت، باید صفحه را به سمت راست کشیده و از دوربین نمایش داده شده استفاده کنید، سپس با زدن دکمه پیکان مانند، آن را به یک کاربر یا گروه خاص ارسال کنید.

پیام های یکبارمصرف اینستاگرام

اینستاگرام به معرفی قابلیت ارسال ویدیوهای زنده برای اپلیکیشن خود نیز پرداخته و برای این کار باید زمانی که در فید خود قرار دارید، صفحه را به راست کشیده و بر روی دکمه Start Live Video اشاره کنید. کاربران قادر به اشتراک گذاری ویدیوهای یک ساعته و افزودن کامنت به آن می باشند و زمانی که از این قابلیت استفاده کنید، دوستان شما نیز باخبر خواهند شد.

اینستاگرام دارای بیش از 500 میلیون کاربر فعال ماهیانه است و به طور مستمر اقدام به آپدیت کردن اپلیکیشن و افزودن قابلیت های کاربردی به آن می کند. این در حالی است که رقیب اینستاگرام، یعنی اسنپ چت دارای 100 میلیون کاربر می باشد.

به نظر شما افزودن این قابلیت چه تاثیری در امنیت و حریم خصوصی کاربران اینستاگرام خواهد داشت؟

 

http://indianexpress.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید