اینستاگرام در حال تست قابلیت "ذخیره پیش نویس" می باشد

اینستاگرام در حال تست قابلیت "ذخیره پیش نویس" می باشد

اینستاگرام به تازگی اقدام به معرفی قابلیت جدیدی به نام Stories نموده که مشابه امکانی با همین نام در پلتفرم رقیب کهنه کار خود یعنی اسنپ چت می باشد. این شبکه اجتماعی به طور مستمر در حال فعالیت است و سعی دارد تا همواره قابلیت ها و امکانات جدید و جذابی را به کاربران خود ارائه دهد، اینستاگرام هم اکنون در حال تست قابلیت "ذخیره پیش نویس" است که به اندازه Stories چشمگیر نیست، اما از قدرت و کاربرد زیادی برخوردار است.

این قابلیت جدید کاربران پلتفرم اشتراک گذاری تصویر و ویدیو را قادر به ذخیره سازی پیش نویس در هنگام ویرایش می کند و کاربران می توانند زمانی که وقت آزاد داشتند به این پیش نویس ها مراجعه کرده و آنها را برای ارسال در آینده آماده سازی کنند.

blog_21345_1

گزینه ای جهت نادیده گرفتن ویرایش ها در اختیار شما قرار دارد و با این کار یک پاپ آپ هشدار به شما نمایش داده می شود که به شما می گوید اگر این کار را بکنید تمامی تغییرات اعمال شده شما از بین خواهد رفت. شاید این ویژگی برای عموم افراد چندان اهمیتی نداشته باشد، اما کاربران پر و پا قرص اینستاگرام آن را دوست خواهند داشت و در توییتر نیز شاهد ابراز رضایت و شادی این قبیل افراد بوده ایم.

مشابه بسیاری از قابلیت های جدید که در مرحله تست قرار دارند، هیچگونه تضمینی بابت انتشار این ویژگی جدید برای عموم کاربران وجود ندارد، اما می توان بیان داشت که قابلیت "ذخیره پیش نویس" چیزی است که حقیقتا کاربران به آن نیاز دارند و حتی از اینستاگرام انتظار می رفت که از همان روز نخست انتشار، این ویژگی کاربردی را در خود جای دهد.

 

http://phandroid.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید