اینفوبانک

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن اینفوبانکنسخه 1.0

3.83 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : امور مالی
  • قیمت : 1000 تومان
  • حجم : 2.5 مگابایت
دریافت برنامه/بازی اینفوبانک از بازار سازنده : گروه Illuminators

از زمان تاسیس اولین بانک در تاریخ تا به امروز، خدمات این موسسات مالی پیشرفت زیادی داشته و در حال حاضر میتوان عملیات بانکی مختلفی را انجام داد. گستردگی این امور به اندازه ای است که بسیاری از افراد با همه آنها آشنا نیستند و از این رو باید از دیگران اطلاع کسب کنند. وجود یک منبع آموزشی کامل در این رابطه میتواند در افزایش آگاهی این افراد موثر باشد.

در ادامه اپلیکیشنی تحت عنوان "اینفوبانک" را معرفی میکنیم که اطلاعات مذکور را در اختیار شما قرار میدهد. با ما در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراه شوید.

اینفوبانک

رابط کاربری :

اولین نکته قابل ذکر در ظاهر برنامه فوق، سادگی آن میباشد بطوریکه تنها کارایی آن در امر مطالعه لحاظ شده است. البته رنگبندی مورد استفاده به اندازه کافی زنده بوده و علاوه بر این میتوانیم برای "اینفوبانک" به نقاط قوت دیگری همچون فونت مناسب، چیدمان مرتب اجزای صفحه و عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی نیز اشاره کنیم. در کل قالب گرافیکی این اپلیکیشن اندرویدی از یکپارچگی لازم بهره میبرد اما بهتر بود که با دقت نظر بیشتر، یکنواختی بیش از حد آن برطرف گردد یا تنظیماتی برای فونت درنظر گرفته شود.

دسترسی سریع به همه بخش ها با کمترین پیچیدگی و استفاده راحت از معدود امکانات موجود، از ویژگی های ذاتی در "اینفوبانک" به شمار می آیند که کار با آن را برای هر قشری از کاربران آسوده میکنند. هرچند پیاده سازی رابط کاربری اپلیکیشن فوق چندان نیاز به دقت بالایی نداشته اما با این وجود نقص های کوچکی مثل محل نامناسب برخی امکانات و عدم وجود دکمه های ناوبری در آن به چشم میخورد.

از نظر AppReview، امتیاز 3 از 5 به این بخش تعلق میگیرد.

اینفوبانک

کاربرد :

با توجه به توضیحات ابتدای مطلب، بدون تردید برای شما مشخص شده که این برنامه اندرویدی درواقع یک راهنما برای امور بانکی با محتوای متنی میباشد. همراه داشتن "اینفوبانک" میتواند برای افرادی که با اصطلاحات، خدمات و عملیات بانک ها آشنایی ندارند، مفید واقع گردد. در ادامه توضیح مختصری درباره بخش های مختلف اپلیکیشن فوق و سایر امکانات آن داده ایم.

فهرست اصلی مطالب در برنامه فوق، شامل گزینه های افتتاح حساب، عملیات واریز و برداشت، چک و قوانین آن، حواله بین بانکی و واریز به حساب در سایر بانک ها، دستگاه خودپرداز، دستگاه کارت خوان، وام و تسهیلات، ضمانت نامه بانکی و سایر اطلاعات مفید میشود. هر کدام از این گزینه ها نیز دارای لیست عناوین مربوط به خود هستند و برای یافتن مطلب موردنظر خود نیز میتوانید از ابزار جستجو استفاده کنید. توضیحات ارائه شده در "اینفوبانک" تا حد مطلوبی کامل بوده و حتی برخی از آنها با ذکر مثال نیز همراه است. بد نیست بدانید که در این اپلیکیشن امکان رونوشت برداری از متن و محاسبه سود وام نیز وجود دارد.

مورد دیگری برای نام بردن باقی نمیماند و باید گفت که هرچند "اینفوبانک" از لحاظ محتوایی دارای نقص نیست اما در عین حال میتوانست کاملتر نیز باشد. به عنوان مثال بهتر بود که عملیات هر کدام از موسسات مالی رسمی بطور جداگانه تشریح شود و یا امکاناتی مانند افزودن به علاقه مندی ها درنظر گرفته شود. همچنین انتظار میرفت ابزار محاسبه گر سود وام پیشرفته تر باشد و ابزارهای دیگری نیز در کنار آن قرار بگیرد تا کارایی اپلیکیشن فوق افزایش یابد.

درنهایت، AppReview امتیاز 3.5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

اینفوبانک

قیمت :

مواردی که در دو بخش قبل ذکر شد، نشان میدهد که این اپلیکیشن اندرویدی دارای کمبودهایی میباشد که باید در نسخه های بعدی رفع شوند. از این رو انتظار میرفت که "اینفوبانک" در حال حاضر با قیمت کمتری عرضه گردد تا مخاطبان بیشتر از آن استقبال کنند. به همین دلیل، AppReview امتیاز 4.5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

 

اینفوبانک

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن اینفوبانک

توسعه دهندگان برنامه فوق جهت فراهم کردن رضایت مخاطبان، قیمت "اینفوبانک" را کاهش دادند و به همین دلیل AppReview امتیاز بخش مربوط را به 5 از 5 افزایش میدهد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


اینفوبانک