بازی 2048 بمب گذاری

بازی محبوب 2048 از نوع بمب گذارینسخه 1.06

امتیاز کاربران
4.67 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : معمایی
 • قیمت : رایگان
 • حجم : 12.7 مگابایت

بازی 2048 یکی از عناوین محبوب در دنیای بازی های موبایل میباشد که تاکنون نمونه های متعددی از آن تولید شده است. این بار هم نمونه دیگری از بازی مذکور ساخته شده که 2048 بمب گذاری نام دارد و میتواند ذهن شما را بیشتر به چالش بکشد. اگر یک سرگرمی خوب برای اوقات فراغت خود میخواهید، در نقد و بررسی این بازی اندرویدی با ما همراه باشید. راهنمای بازی 2048قبل از هر چیز باید نحوه انجام بازی فوق را برای کسانی که تا به حال 2048 بازی نکرده اند، توضیح دهیم. ماموریت شما در این بازی، جمع زدن عددهای مضرب 2 با یکدیگر است بطوریکه به عدد 2048 یا بزرگتر از آن برسید. این اعداد در یک صفحه شامل 16 خانه مربعی شکل قرار گرفته اند که با حرکت دادن به بالا و پایین یا چپ و راست، با هم جمع میشوند.   نکته : فقط اعداد مشابه را میتوانید با هم جمع ببندید.   این گیم پلی در ابتدا ساده به نظر میرسد اما سختی کار را وقتی درک میکنید که اعداد غیر قابل جمع بستن، در بین یکدیگر اسیر شده اند. حال اگر هوش خود را به کار نگیرید و عددهای بیشتری را با هم جمع نبندید، خانه های مربعی پر میشوند و شما بازی را باخته اید.

2048 بمب گذاری از نمونه اصلی این بازی، هیجان انگیزتر و سرگرم کننده تر است.
بازی های شبیه 2048تفاوت این بازی با 2048 اصلی چیست؟ در 2048 بمب گذاری، بطور تصادفی بمب هایی ظاهر میگردند که بعد از چند ثانیه منفجر شده و حاصل دست رنج شما را از بین میبرند. این ترفند، هیجان بازی را افزایش داده و چالش آن را بیشتر میکند. البته میتوانید این بازی اندرویدی را در سه حالت مختلف انجام دهید: سرعتی : در این حالت زمان محدودی برای انجام بازی و رسیدن به بالاترین امتیاز در اختیار دارید. بمب گذاری : موقع اجرای بازی در این حالت، باید حواستان به بمب ها هم باشد. کلاسیک : اگر میخواهید 2048 را بدون حضور بمب ها انجام دهید، میتوانید این حالت را انتخاب کنید.   نکته : در همه حالت های نام برده، بیشترین امتیاز در هر دور به عنوان بهترین رکورد شما ذخیره میشود.   گرافیک و صدای بازی بازی فوق از گرافیک کاربرپسندی بهره میبرد که در عین سادگی، جذابیت های خاص خودش را هم دارد. استفاده از رنگ های مختلف در کنار جلوه های تصویری زیبا، باعث جذاب شدن محیط در 2048 بمب گذاری شده اند. افکت های صوتی مورد استفاده در بازی هم با موضوع آن متناسب هستند.   نکته : در قسمت تنظیمات میتوانید زبان منوها را انتخاب و صدای بازی را غیرفعال کنید.
هرچند ایده تولید 2048 بمب گذاری از نمونه اصلی آن گرفته شده اما ترفندهای بکار رفته در آن، گیم پلی بازی را چالش برانگیزتر کرده اند. علاوه بر این وجود سه حالت مختلف برای انجام بازی، روند یکنواختی آن را به خوبی کاهش داده است. باید گفت که این بازی اندرویدی، سرگرمی خوبی برای اوقات فراغت شما خواهد بود.
نکته : بازی فوق به صورت رایگان از کافه بازار قابل دریافت میباشد.     بازی معمایی برای اندروید 
قابلیت ها و نقاط قوت بازی
 • جنبه سرگرمی بالا
 • وجود سه حالت مختلف برای انجام بازی
 • گیم پلی چالش برانگیز
 • گرافیک زیبا و رابط کاربری استاندارد
 • اجرای روان و بدون خطا روی دستگاه های مختلف
نقاط ضعف بازی
 • سیستم امتیازدهی ساده
  پیشنهادهای اپریویو برای بهبود بازی حالا که قرار است در این بازی اندرویدی یک گیم پلی متفاوت با نمونه اصلی را ببینیم، انتظار میرفت که ایده پردازی های بیشتری در آن صورت بگیرد. برای مثال بهتر بود که امکان اثرگذاری کاربر بر روی بمب ها وجود داشته باشد. همچنین اگر از بین بردن بمب ها یا استفاده هوشمندانه از آنها در امتیازدهی تاثیر داشت، هیجان بازی بیشتر هم میشد. وجود امتیازهای جایزه ای در 2048 بمب گذاری نیز میتوانست انگیزه کاربر را برای ادامه بازی افزایش دهد. منتظر ایده پردازی های بیشتر از "استودیو بازیسازی میدمن" هستیم.

2048 بمب گذاری

بازی محبوب 2048 از نوع بمب گذاری

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  ابوالفضل 4.5
  ایول در کل خوب بود

  به این نظر پاسخ دهید
2048 بمب گذاری