بانی فیلم

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن بانی فیلمنسخه 1.0.2

4.33 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی

سینما از روز پیدایش تاکنون، همیشه خبرساز بوده و علاقه مندان سعی میکنند اخبار فیلم ها و هنرپیشگان را دنبال نمایند. از این رو نشریات تخصصی با موضوع سینما و تلویزیون شکل گرفتند تا جدیدترین خبرهای این عرصه را در اختیار مردم قرار دهند. در حال حاضر به دلیل پیشرفت تکنولوژی و نقش مهم تلفن همراه هوشمند در زندگی، روزنامه ها و مجلات چاپی با استقبال کمتری مواجه میشوند و اپلیکیشن های موبایل به تدریج جای آنها را میگیرند.

اپلیکیشن "بانی فیلم" نییز در رابطه با موضوع پرطرفدار سینما میباشد که در ادامه به معرفی آن پرداخته ایم. ما را در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراهی کنید.

بانی فیلم

رابط کاربری :

بطور معمول در اپلیکیشن هایی که جنبه خبری دارند، طراحی ساده محیط مورد توجه قرار میگیرد و برنامه فوق نیز از این قاعده مستثنی نیست. قالب گرافیکی "بانی فیلم" از یکپارچگی خوبی بهره میبرد و نقاط قوتی همچون رنگبندی زنده و هماهنگ، آیکن های یکدست و گویا، فونت مناسب و چیدمان مرتب اجزای صفحه در آن به چشم میخورد که عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی را نیز باید به آن اضافه کنیم. هرچند چهره این اپلیکیشن اندرویدی کاربرپسند میباشد اما در عین حال با دقت نظر و حسن سلیقه بیشتر، میتوانست جذاب تر به نظر برسد.

از دیگر ویژگی های مثبت "بانی فیلم" میتوانیم به جابجایی سریع بین قسمت های مختلف با حداقل پیچیدگی و استفاده راحت از امکانات اشاره کنیم. هرچند این خصوصیات بطور ذاتی در اپلیکیشن فوق پدید آمده اند اما رعایت استانداردهای لازم در پیاده سازی رابط کاربری و به کار گیری تکنیک های اصولی نیز در ایجاد آنها نقش داشته است. البته در این میان نواقص کوچکی مانند عملکرد دکمه سخت افزاری بازگشت نیز وجود دارد.

با توجه به موارد ذکر شده، AppReview امتیاز 4 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

بانی فیلم

کاربرد :

این برنامه اندرویدی مربوط به یکی از نشریات حوزه سینما و تلویزیون میشود که عنوان نخستین روزنامه در این عرصه را به خود اختصاص داده است. وظیفه "بانی فیلم" کاملا مشخص بوده و آخرین اخبار سینما، تلویزیون و هنرمندان را در اختیار شما قرار میدهد که امکانات جانبی مفیدی نیز در آن به چشم میخورد. برای آشنایی با این امکانات ادامه مطلب را دنبال کنید.

صفحه اصلی اپلیکیشن فوق از دو برگه تازه ها و پربازدیدها تشکیل شده که در هر کدام فهرستی از خبرها به همراه تصویر شاخص، عنوان، زمان انتشار و دکمه های لایک و آنلایک برای هر کدام وجود دارد. با لمس هر خبر میتوانید شرح کامل آن را مطالعه نموده و از امکانات بیشتری مانند ارسال نظر، اشتراک گذاری لینک مطلب و همچنین افزودن به علاقه مندی ها استفاده کنید. البته قبل از این باید از طریق منوی کناری در "بانی فیلم" ثبت نام نمایید که با ارسال کد تایید به شماره تلفن همراه انجام میپذیرد.

علاوه بر دو بخش نام برده، شما میتوانید اخبار مورد علاقه خود را با استفاده از دسته بندی های موجود در منوی کناری برنامه فوق نیز جستجو کنید که در حال حاضر 15 گروه موضوعی در آن وجود دارد. بد نیست بدانید که محتوای "بانی فیلم" پس از اولین اتصال به اینترنت، به صورت آفلاین نیز قابل مطالعه میباشد. برای برزورسانی هم باید هر صفحه (لیست)ن  را به طرف پایین بکشید تا مطالب جدید بارگزاری شوند. لازم به ذکر است که در صورت نصب بودن آخرین نسخه سرویس گوگل بر روی دستگاه خود، میتوانید اعلان خبرهایی که به تازگی منتشر شده اند را دریافت کنید.

قابلیت های اپلیکیشن فوق به همین جا ختم میشود که برای انجام وظیفه آن به نحو احسن، کافی هستند. البته کمبودهایی نیز در "بانی فیلم" مشاهده میگردد که از آن جمله میتوانیم به ابزار جستجو اشاره کنیم. همچنین بهتر بود برخی از امکانات مانند ارسال نظر به صورت کامل تر پیاده سازی شوند و در کل سازماندهی بهتری داشته باشند. امیدواریم کمبودها و نواقص جزئی برنامه فوق در نسخه های بعدی برطرف گردد و کارایی آن افزایش یابد.

موارد ذکر شده توسط AppReview، امتیاز 4 از 5 را برای این بخش به همراه دارد.

بانی فیلم

قیمت :

دریافت این اپلیکیشن اندرویدی به صورت رایگان انجام میپذیرد و استفاده از آن هیچ هزینه ای نخواهد شد. این موضوع بدون تردید باعث رضایت خاطر مخاطبان "بانی فیلم" میگردد که تعداد آنها نیز بسیار زیاد است.آن از نظر AppReview، امتیاز 5 از 5 به این بخش تعلق میگیرد.

 

 

بانی فیلم

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن بانی فیلم

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


بانی فیلم