با آپدیت جدید اینستاگرام بالاخره می توانید پست ها را به صورت پیش نویس ذخیره کنید

با آپدیت جدید اینستاگرام بالاخره می توانید پست ها را به صورت پیش نویس ذخیره کنید

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی محبوب است که هرروزه بر شمار امکانات و قابلیت های آن افزوده می شود، چندی پیش شاهد افزوده شدن قابلیت زوم به این اپلیکیشن بودیم، اما هنوز قابلیت های متعدد دیگری وجود دارند که اینستاگرام از آنها برخوردار نیست، یکی از این قابلیت ها ذخیره پست به صورت پیش نویس است که تا پیش از این آپدیت جدید امکان انجام آن وجود نداشت، قابلیت های اضافه شده به سرویس ها همواره مورد استقبال و رضایت افراد فعال در دنیای وب قرار می گیرند.

فرآیند کار همانطور که از آن انتظار می رود بسیار ساده است، تصویر موردنظر خود را انتخاب کرده و تغییرات را بر روی آن اعمال نمایید (امکان ذخیره تصاویر ویرایش نشده وجود ندارد)، یک فیلتر به آن اضافه کرده، فردی را تگ کنید و یا هر عملی را که مایلید بر روی تصویر انجام دهید.

blog_23333_1

پس از این اقدامات دکمه بازگشت را بزنید، با این کار اینستاگرام از شما می پرسد که آیا می خواهید این پست را به صورت پیش نویس ذخیره کنید یا خیر، با پذیرفتن آن کار تمام می شود و پست شما در قسمت Library به نمایش در خواهد آمد.

افرادی که زمان زیادی صرف ساخت و ویرایش پست های خود می کنند، این قابلیت را مورد تمجید قرار خواهند داد و سایر کاربران نیز ممکن است امکان ذخیره پیش نویس برای ارسال آن در آینده را دوست داشته باشند.

این آپدیت جدید در حال انتشار بوده و به زودی به دست شما خواهد رسید، شما درباره این قابلیت جدید چه می اندیشید؟ آیا شما نیز امیدوار بودید که فیسبوک این ویژگی را در اینستاگرام جای دهد؟

 

http://www.androidauthority.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید