اپلیکیشن PicsArt Animator

با اپلیکیشن PicsArt Animator لذت ساخت انیمیشن را تجربه کنید

PicsArt یک استودیوی توسعه اپلیکیشن پرآوازه است که در حال حاضر سه اپلیکیشن در گوگل پلی استور دارد. به یقین PicsArt Photo Studio & Collage را می توان پرطرفدارترین و محبوب ترین اپلیکیشن کمپانی برشمرد، این اپلیکیشن تاکنون بین 100 الی 500 میلیون بار توسط کاربران دانلود شده است. در این مقاله قصد داریم به معرفی یکی دیگر از اپلیکیشن های استودیوی مذکور که PicsArt Animator: Gif & Video نام دارد بپردازیم که در حال حاضر به اندازه اپلیکیشن اصلی PicsArt محبوب نیست، اما به یقین قابلیت ها و ویژگی های بسیار جذابی دارد که آن را متمایز گردانیده اند.

همانطور که از نام اپلیکیشن نیز پیداست، PicsArt Animator برای ساخت انیمیشن های متحرک مورد استفاده قرار می گیرد و این اپلیکیشن شما را قادر به ساخت انیمیشن های منحصر به فرد خود می کند که با قرار دادن چندین لایه بر روی هم ساخته می شوند. برای مثال شما می توانید یک کاراکتر تصادفی را که انیمیشن های خاصی دارد اضافه کرده و شی را هم بر روی آن قرار دهید تا این دو جز با یکدیگر حرکت کنند، نتیجه کار یک انیمیشن متحرک جالب خواهد بود. افکت های صوتی نیز بر جذابیت انیمیشن های شما می افزایند و این قابلیت فرصت های متعددی را پیش روی شما می گذارد و می توانید از یکی از عکس های خود به عنوان قالب استفاده کرده و برخی انیمیشن ها را به آن بیفزایید و روح تازه ای به آن ببخشید.

اپلیکیشن PicsArt Animator

این اپلیکیشن با به هم چسباندن تصاویر گیف متعدد به هم، انیمیشن هایی را خلق می کند و به لطف رابط کاربری خوب و کاربردی آن، به راحتی می توانید انیمیشن های خود را مجددا مرتب کرده و انیمیشن ساخته شده خود را بهتر و بهتر کنید. این اپلیکیشن شما را قادر به کنترل طول و سرعت انیمیشن نیز می کند و به راحتی می توانید انیمیشن ساخته شده را ذخیره کنید و حتی از طریق شبکه های اجتماعی آن را با سایرین نیز به اشتراک بگذارید. در کنار تمامی این امکانات کاربردی، می توانید به ترسیم انیمیشن های منحصر به فرد خودتان نیز بپردازید، که خود قابلیت بسیار جذابی محسوب می شود.

اپلیکیشن PicsArt Animator

اپلیکیشن PicsArt Animator

اپلیکیشن PicsArt Animator

اپلیکیشن PicsArt Animator

این اپلیکیشن به صورت کاملا رایگان در دسترس قرار گرفته و هیچ گونه تبلیغی در اپلیکیشن وجود ندارد، جهت استفاده از امکانات اپلیکیشن نیز مجبور به انجام پرداخت های درون برنامه ای نیستید.

اپلیکیشن در حال حاضر رتبه 4.1 ستاره در گوگل پلی استور را از آن خود کرده و این موضوع نیز به باگ های اولیه اپلیکیشن مربوط است که خوشبختانه هم اکنون برطرف شده اند. چنانچه اهل ساخت انیمیشن هستید، با کمک لینک زیر اپلیکیشن را دانلود و از آن لذت ببرید.

لینک دانلود اپلیکیشن PicsArt Animator از کافه بازار

 

http://www.androidheadlines.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید

نظرات کاربران

  1. avatar
    سعید
    خیلی عالیه ولی حیف که با انگشت نمیشه خوب طراحی کرد

    به این نظر پاسخ دهید