رایان اد

با رایان اد، رایگان تبلیغ کنید!!!

تمامی اپلیکیشن ها، بازی ها و وبسایت های کوچک و بزرگ، نیاز به تبلیغات دارند و همیشه یکی از بزرگترین مشکلات توسعه دهنده ها هزینه تبلیغات و کمبود سرمایه گذار بوده، اما امروز رایان اد این مشکل رو حل کرده ....

 

تو رایان اد توسعه دهنده میتونه رایگان برای اپلیکیشن یا وبسایتش تبلیغ کنه.

توسعه دهندگان عزیز، فقط کافیه کلاینت رایان اد رو به برنامه یا وبسایتتون اضافه کنید و نمایش تبلیغات رو شروع کنید.

به ازای کلیک هایی که روی تبلیغ شما میشه، حساب کاربریتون در رایان اد شارژ میشه و با اون شارژ میتونید اپلیکیشن یا بازیتون یا وبسایتتون رو تبلیغ کنید.

 

اما حتما میپرسید خب این روش مزیتش چیه؟ میرم با شبکه های تبلیغاتی دیگه کار میکنم، پولمو میگیرم و بعد هرچقدر خواستم پول میدم تبلیغ میکنم!

اشتباه نکنید!!!! نکته اینجاست که اکثر این شبکه های تبلیغاتی 30 درصد برای سهم خودشون از درآمد شما کم میکنند، ولی رایان اد کمتر از 1 درصد از کلیک های شما رو به عنوان سهم خودش کم میکنه و این خیلی به صرفه تره!!!

 

رایان اد مانع درآمدزایی شما نمیشه!!!

شما میتونید همزمان از رایان اد و سایر شبکه های تبلیغاتی استفاده کنید. یکی از امکانات منحصر به فرد رایان اد امکان زمانبندی تبلیغات برای رسانه است، یعنی شما میتونید از داخل پنل مدیریتی رایان اد مشخص کنید که در چه ساعاتی از روز رایان اد برای رسانه شما تبلیغ ارسال کنه و در سایر ساعات روز هیچ تبلیغی از طرف رایان اد برای رسانه شما ارسال نمیشه.

 

برای ورود به سایت و پیوستن به جمع توسعه دهندگان رایان اد اینجا کلیک کنید

www.RayanAd.com

 

/پایان رپرتاژ آگهی این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست

اینها را هم بخوانید