قابلیت Bedtime در آیفون

با قابلیت Bedtime آیفون، زمان خواب خود را مدیریت کنید

در صورتی که شما هم از جمله افرادی باشید که از کمبود خواب رنج می برند، قابلیت جدیدی که اپل منتشر کرده به کمک شما خواهد آمد، این امکان که Bedtime نام دارد جهت کاهش کمبود خواب به شما یاری خواهد رساند.

جهت فعال سازی این قابلیت باید به اپلیکیشن Clock در گوشی آیفون خود مراجعه کنید، در این بخش می توانید با استفاده از ساعتی که نمایش داده می شود، زمان خواب و ساعات خواب موردنظر خود را تعیین کنید.

قابلیت Bedtime در آیفون

پس از این کار، آیفون وارد عمل می شود و با ارسال نوتیفیکیشن هایی، به شما یادآوری می کند که زمان خوابتان رسیده و بهتر است به تخت خواب بروید. این قابلیت در حقیقت عملکردی برعکس ساعت زندگدار را ارائه می دهد و به جای بیدار کردن، شما را به تخت هدایت می کند.

قابلیت Bedtime در آیفون

عملکرد این قابلیت تنها به خواباندن شما محدود نمی شود، چرا که می توان از آنها همراه اپلیکیشن Health نیز استفاده کرد و هر دو قابلیت در کنار هم، بدون اینکه نیازی به استفاده از پوشیدنی باشد، زمان و میزان خواب شما را پیگیری می کنند.

قابلیت Bedtime در آیفون

آمار و عادت های خواب شما به طور خودکار پیگیری شده و می توانید درون اپلیکیشن Health به داده های جمع آوری شده توسط این قابلیت دسترسی داشته باشید.

مسلما این قابلیت نیز مانند آلارم زمانی که بخواهید برنامه تعیین شده را دنبال کنید، کار می کند. ویژگی Bedtime در تئوری بسیار خوب و کاربردی است، اما تاثیرگذاری آن وابسته به شخصی است که از آن استفاده می کند و نیازمند همکاری فرد می باشد.

 

http://www.hongkiat.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید