با کمک Boomerang for Gmail اینباکس جیمیل را تحت کنترل بگیرید

با کمک Boomerang for Gmail اینباکس جیمیل را تحت کنترل بگیرید

چک کردن ایمیل یکی از کارهای روزمره هر کاربر اینترنتی است و یک کاربر عادی ایمیل بیش از یک سوم از زمان خود را در اینباکس سپری می کند.

هر روزه به طور متوسط 200 میلیارد پیام ارسال می شود و با وجود انبوه ایمیل ها می خواهید مطمئن شوید که ایمیل های شما نادیده گرفته نمی شوند.

اینباکس خود را تحت کنترل بگیرید

Boomerang for Gmail شما را قادر به کنترل زمان ارسال و دریافت ایمیل ها می کند، چنانچه دوست دارید تا دیروقت کار کنید، می توانید از Boomerang برای زمان بندی ایمیل ها برای ارسال در صبح استفاده کنید. داده ها نمایش می دهند که ایمیل هایی که در زمان مناسب ارسال شده اند به احتمال 30 درصد بیشتر خوانده می شود، در حالی که این احتمال برای سایر ایمیل ها بسیار کم است. بسیاری از مردم اول وقت ایمیل های خود را چک می کنند، بنابراین بهترین زمان برای زمان بندی پیام ها بین 6 تا 7 صبح است.

blog_19912_1

برای بسیاری از ایمیل ها اقدام سریعی مورد نیاز نیست و شما برای به خاطر سپردن زمانی که باید به هریک از ایمیل هایتان پاسخ دهید، به توان ذهنی نیاز دارید. Boomerang به شما امکان نشاندن یک ایمیل از اینباکس برای بازگشت به اول لیست ایمیل ها در یک زمان مشخص را می دهد و می تواند در آن زمان اقدام مورد نظر خود را به انجام برسانید.

علاوه بر این قادر به یادآوری خودکار زمانی پیگیری فرد مشخصی نیز می باشید. چنانچه فرد موردنظر پس از یک بازه زمانی مشخص به ایمیل شما پاسخ نداد، Boomerang می تواند به صورت خودکار آن ایمیل را به بالای لیست ایمیل ها در اینباکس بیاورد و بدین ترتیب می توانید وضعیت را بررسی کنید.

Boomerang for Gmail شما را قادر به ارسال پیام ها در آینده، دریافت ریمایندرهای ایمیل و نشاندن پیام ها در داخل جیمیل می کند، Boomerang for Gmail را دانلود کرده و خودتان ببینید که چرا بیش از 240 هزار کسب و کار و میلیون ها نفر در سراسر دنیا آن را مورد استفاده قرار داده و از طریق امکانات ارائه شده از سوی آن اینباکس خود را کنترل می کنند.

 

http://www.boomeranggmail.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید