اپلیکیشن های ویرایش عکس اندروید

برترین اپلیکیشن های اندروید برای ویرایش عکس – بخش اول

اسمارت فون های امروزی به قابلیت های متعددی مجهز هستند که دوربین یکی از کاربردی ترین آنها محسوب می شود که میزبان پیشرفت های چشمگیری در طول سال های اخیر بوده، از این رو ویرایش عکس در موبایل بیش از پیش محبوب شده است. کاربران می خواهند با استفاده از این ابزارها تغییراتی را در عکس های خود اعمال کنند تا عکس های آنها متمایز به نظر برسد و برای این کار اپلیکیشن های بیشماری در دسترس آنها قرار دارد. جستجوی عبارت photo editor در پلی استور، نتایج متعددی را به نمایش خواهد گذاشت که ممکن است موجب دشواری در تصمیم گیری شما شود. اپلیکیشن های موبایل که برای ویرایش عکس ساخته شده اند بسیار قدرتمند می باشند، اما از قدرت نرم افزارهایی مانند Gimp، لایت روم و فوتوشاپ بهره مند نیستند و برای اینکه یک کار حرفه ای انجام دهید، هنوز هم به کامپیوترهای خود وابسته می باشد.

اپلیکیشن های ویرایش عکس اندرویددر این مطلب قصد داریم شما را با بهترین و پرطرفدارترین اپلیکیشن های ویرایش عکس آشنا کنیم، با ما همراه باشید.

Bonfire Photo Editor Pro

اپلیکیشن Bonfire Photo Editor Pro

قیمت : رایگان به همراه پرداخت های درون برنامه ای

محبوبیت اپلیکیشن Bonfire Photo Editor هرروزه در حال افزایش بوده و این اپلیکیشن امکانات جذاب و جالبی را در اختیار کاربران خود قرار داده است. قابلیت هایی مانند فیلترها و ابزارهای ویرایش ابتدایی و ساده در این اپلیکیشن به چشم می خورند. اما آنچه این اپلیکیشن را جذاب و سرگرم کننده کرده، به فیلترهای بیشماری باز می گردد که اپلیکیشن به پشتیبانی از آنها می پردازد که برای نمونه می توان به فیلترهای سیاه و سفید، HDR و غیره اشاره کرد، علاوه بر این فیلترهایی خاصی مانند Fancy نیز در اپلیکیشن جای گرفته اند و این فیلتر عکس شما را به یک نقاشی آبرنگ تبدیل می کند. ابزارهایی برای صاف کردن پوست و حذف لکه ها هم در اپلیکیشن قرار دارند.

اپلیکیشن Bonfire Photo Editor Pro

لینک دانلود اپلیکیشن از پلی استور

Adobe Photoshop Lightroom و Adobe Photoshop Express

اپلیکیشن Adobe Photoshop Lightroom

قیمت: رایگان / رایگان به همراه پرداخت های درون برنامه ای

ادوبی در طول سال های اخیر به گسترش محصولات خود در پلتفرم موبایل پرداخته و اپلیکیشن های Lightroom و Photoshop Express در دسته بندی اپلیکیشن های ویرایش عکس جلودارند. این دو اپلیکیشن بسیار قدرتمند بوده و در صورت استفاده از Adobe Creative Cloud همگام سازی با نسخه های دسکتاپ نیز برای شما میسر می شود. با کمک Lightroom می توانید اصلاحاتی را در عکس خود اعمال کنید، در حالی که Photoshop Express شما را قادر به افزودن فیلترها، بریدن عکس و استفاده از قابلیت اصلاح خودکار که برای صاف کردن لبه هاست، می گرداند.

اپلیکیشن Adobe Photoshop Lightroom

لینک دانلود اپلیکیشن از پلی استور

AirBrush

اپلیکیشن AirBrush

قیمت: رایگان

چنانچه اهل سلفی گرفتن هستید، AirBrush گزینه خوبی برای شما خواهد بود که اصلاحات سریعی بر روی عکس شما اعمال می کند و ویرایش های اعمال شده شامل حذف لکه ها، سفید کردن دندان ها و عملکردی برای نورانی و روشن تر نشان دادن چشم ها می باشد، ابزارهای تغییر شکل نیز در اپلیکیشن جای گرفته اند و فیلترها به کمک شما می آیند تا جلوه های تازه ای به عکس های خود دهید. استفاده از این اپلیکیشن به سادگی امکان پذیر بوده و همین ویژگی نیز امتیاز 4.8 در گوگل پلی استور را برای اپلیکیشن به همراه داشته است. استفاده از بسیاری از ابزارها تنها با یک کلیک امکان پذیر بوده و همین شرایط نیز موجب سهولت در استفاده از اپلیکیشن شده اند.

اپلیکیشن AirBrush

لینک دانلود اپلیکیشن از پلی استور

Cupslice

اپلیکیشن Cupslice

قیمت: رایگان

Cupslice یکی دیگر از اپلیکیشن های ویرایش عکس است که به شدت بر روی قابلیت هایی مانند فیلترها متکی می باشد، علاوه بر این دربرگیرنده تعداد زیادی استیکر نیز هست و توسعه دهندگان به طور مستمر این بخش را آپدیت کرده و جدیدترین استیکرها را در اختیار شما قرار می دهند. امکان شخصی سازی فیلترها نیز بنا به سلیقه و خواسته شما امکان پذیر است. ابزارهای ویرایش ابتدایی مانند قابلیت بریدن، فریم ها و تنظیمات رنگ و اشباع، سیاه و سفید، کلاژها و تغییر تنظیمات نور و کانتراست نیز در اپلیکیشن قرار دارند.

لینک دانلود اپلیکیشن از پلی استور

Fotor Photo Editor

اپلیکیشن Fotor Photo Editor

قیمت : رایگان

اپلیکیشن Fotor یکی از باسابقه ترین گزینه ها در این فهرست بوده که به اعتقاد بسیاری از افراد داشتن این اپلیکیشن برای ویرایش تصویر الزامی است. ابزارهای ویرایشی متعدد به همراه قابلیت اعمال تغییر تنها با یک لمس که راحتی بیشتری در استفاده از اپلیکیشن را به دنبال خواهد داشت، این اپلیکیشن را به گزینه ای ایده آل تبدیل کرده اند. سایر ابزارها شامل بریدن، چرخاندن، تغییر نور، کانتراست، اشباع، سایه روشن، سایه، های لایت، درجه رنگ، سایه رنگی، RGB و غیره می باشند، علاوه بر این فیلترهای جای گرفته در اپلیکیشن شما را مجهز به انتخاب های گسترده ای می کنند.

لینک دانلود اپلیکیشن از پلی استور

PhotoDirector

اپلیکیشن PhotoDirector

قیمت: رایگان به همراه پرداخت های درون برنامه ای

اپلیکیشن PhotoDirector که با تازگی به عرصه اپلیکیشن های ویرایش عکس در اندروید پا نهاده، یکی از بهترین گزینه های در دسترس محسوب می شود. این اپلیکیشن بیشتر از آنکه بر فیلترها متکی باشد، بر روی تغییرات دستی متمرکز شده و شما به اسلایدرهای HSL، کانال های رنگی RGB، بالانس سفید و غیره برای ویرایش عکس های خود دسترسی دارید. اسلایدرهایی برای تغییر درجه رنگ، نور، تیرگی و کانتراست نیز در اپلیکیشن دیده می شوند. این اپلیکیشن قابلیت های بسیاری را در خود جای داده و برای افرادی که نمی خواهند تنها از فیلترها استفاده کنند، گزینه خوب و مناسبی به نظر می رسد.

اپلیکیشن PhotoDirector

لینک دانلود اپلیکیشن از پلی استور

Photo Editor by Aviary

اپلیکیشن Photo Editor by Aviary

قیمت: رایگان به همراه پرداخت های درون برنامه ای

اپلیکیشن Photo Editor by Aviary نیز یکی از ویراشگرهای کهنه کار و محبوب در اندروید می باشد که ارائه دهنده مجموعه خوبی از امکانات و قابلیت اطمینان بالاست. مشابه سایر اپلیکیشن ها، ابزارهای ویرایشی تک-لمسی در کنار تنظیمات دستی در اپلیکیشن جای گرفته اند که شما را قادر به تغییر رنگ، نور، درجه، کانتراست، اشباع و غیره می کنند. استیکرها، فیلتر و ابزارهای آرایشی نیز در کنار قابلیت اصلاح قرمزی چشم، حذف لکه و سفید کردن دندان، در اپلیکیشن به چشم می خورند.

اپلیکیشن Photo Editor by Aviary

لینک دانلود اپلیکیشن از پلی استور

در مطلب آینده سایر اپلیکیشن های ویرایش تصویر اندروید را معرفی خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

 

http://www.androidauthority.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید