برترین اپلیکیشن های واقعیت افزوده برای اندروید و iOS - بخش اول

برترین اپلیکیشن های واقعیت افزوده برای اندروید و iOS - بخش اول

واقعیت افزوده در حال تغییر موضع است و زین پس می توان از آن برای کاربرد عملی استفاده نمود و آن را در واقعیت تجربه کرد. با استفاده از یک اپلیکیشن واقعیت افزوده، شما می توانید به یک کاغذ چاپ شده روح تازه ای ببخشید، به تماشای فیلم بر روی یک پوستر بپردازید، به کشف موسسات و مناطق دیدنی در اطراف خود مشغول شوید و تنها با استفاده از گوشی ها و تبلت ها، مبحث سه بعدی دیجیتال را در زندگی واقعی خود تجربه کنید. اپلیکیشن های رایگان AR برای اندروید و iOS در این مقاله با ما همراه شوید تا شما را با یک مجموعه کوچک از اپلیکیشن های AR آشنا کنیم. این اپلیکیشن ها به صورت رایگان در دسترس شما قرار دارند و قطعا از کار با آنها لذت خواهید برد. با استفاده از این اپلیکیشن ها، تجربیات و ساخته های خود را در زمینه واقعیت افزوده با مشتریان و دوستان خود به اشتراک بگذارید. AUGMENT Augment یک اپلیکیشن واقعیت مجازی است که فروش و بازاریابی را هدف قرار داده و تجسم طراحی را برای شما امکان پذیر می کند. استفاده از این اپلیکیشن بسیار هیجان انگیز است، شما می توانید با استفاده از مجموعه پیش فرض اشیای رندر شده سه بعدی، ردیاب تصویر منحصر به فرد خود را خلق کنید، در عین حال این اپلیکیشن بسیار کاربر پسند است و استفاده از آن به سهولت صورت می پذیرد. augment-ar-appدانلود و استفاده از اپلیکیشن: - ردیابی آسان و حرکاتی که با رندر سه بعدی در هم آمیخته اند، این اپلیکیشن را در رده های بالای اپلیکیشن های AR در App Store و Google Play قرار داده است. - شما می توانید مدل ها و محتویات سه بعدی خود را در حساب دولوپر خود آپلود نمایید. ARTIFACT این اپلیکیشن عملیات ساخت و توزیع تجربیات خود از واقعیت افزوده را تسهیل می بخشد. با پیشرفت و توسعه روزافزون مباحث واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، جلب توجه مخاطبین در این زمینه ها کاری دشوار است. آشنایی با ترکیبی از واقعیت مجازی و واقعیت افزوده جایگزین تجدد این تکنولوژی ها شده و برای حفظ آن باید به کیفیت و تعامل که عناصر کلیدی هستند توجه ویژه ای کرد. این اپلیکیشن با بهره گیری از موتور رندر با کیفیت خود و درجه ای از تعامل که تاکنون تجربه نکرده اید، امکانی جدید برای شما فراهم می کند. artifact-largeدانلود و استفاده از اپلیکیشن: - می توانید این اپلیکیشن را از App Store و Google Play دانلود نمایید. - نشانگر هایی را که اپلیکیشن با استفاده از آنها کار می کند، با استفاده از این لینک دانلود کنید. ZOOKAZAM: Magic animals کاربران، این اپلیکیشن را در رده اپلیکیشن های جالب و شگفت انگیز قرار داده اند. برای تجربه این هیجان، اپلیکیشن Zookazam 3.0.1 را دانلود کنید، این اپلیکیشن علاوه بر دارا بودن جنبه آموزشی برای کسب اطلاعات راجع به حیوانات، به شما امکان دیدن و تعامل با آنها را نیز می دهد.

دانلود و استفاده از اپلیکیشن: - می توانید این اپلیکیشن را از App Store و Google Play دانلود نمایید. - نشانگر هایی را که اپلیکیشن با استفاده از آنها کار می کند، با استفاده از این لینک دانلود کنید. IKEA: Augmented Reality furniture با استفاده از این اپلیکیشن می توانید وسایل و مبلمان را، این بار به صورت مجازی در خانه خود قرار دهید. با اسکن صفحات موجود در کاتالوگ 2014 IKEA توسط اپلیکیشن، این امکان را فعال کنید و یا از صفحات کاتالوگ دیجیتال آن در گوشی یا تبلت خود استفاده کنید. سپس به سادگی کاتالوگ را در نقطه مورد نظر در منزل قرار داده و با انتخاب یک محصول، ظاهر و جلوه آن را در خانه خود مشاهده کنید.
دانلود و استفاده از اپلیکیشن: - می توانید این اپلیکیشن را از App Store و Google Play دانلود نمایید. - با بدست آوردن بروشور محصولات IKEA، آن را مورد استفاده قرار دهید. PRISMAR: Augmented Reality Colorbooks پس از چاپ صفحه مورد نظر، آن را رنگ و اسکن کنید و از دنیای تعاملی و هیجان انگیز سه بعدی لذت ببرید. می توانید با دانلود کتاب های رنگ آمیزی رایگان مانند Lalaloopsy، Chuggington ،My Little Pony ،Barbie ،Paw Control ،Chloe's Closet از اپلیکیشن استفاده کنید. prismar-(1)دانلود و استفاده از اپلیکیشن: - می توانید این اپلیکیشن را از App Store و Google Play دانلود نمایید. - کتاب هاب رنگ آمیزی رایگان را از وب سایت Prismar دانلود نمایید. در مطلب بعدی به معرفی مابقی اپلیکیشن ها خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید. http://artishock.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید

نظرات کاربران

 1. avatar
  ali
  بهتر نیست به جای معرفی اپ ها به وظیفه ذاتی سایت خودتون یعنی بررسی اپ ها بپردازید نقل موسس وبنا هم در پایین سایت گویای همین مطلب است

  به این نظر پاسخ دهید
  1. سیامک سرشوق
   سیامک سرشوق
   دوست عزیز، این وبسایت بطور کل در حوزه موبایل فعالیت میکنه که نقد و بررسی اپلیکیشن و بازی ها هم جزئی از اون به حساب میاد.

   به این نظر پاسخ دهید