برگزاری اولین جلسه توسعه دهندگان موبایل ایران

برگزاری اولین جلسه توسعه دهندگان موبایل ایران

گسترش روزافزون استفاده از تلفن همراه در میان مردم، بر هیچکس پوشیده نیست و این موضوع باعث شده تا توسعه دهندگان برنامه های موبایل در عرصه تولید انواع اپلیکیشن یا بازی برای این پلتفرم محبوب، تلاش بیشتری از خود نشان دهند. با توجه به اینکه کشور عزیز ما ایران از این لحاظ روند رو به رشدی را دنبال میکند، وجود یک نهاد منسجم که به مسیر این پیشرفت سمت و سو دهد، بسیار لازم و ضروری به نظر میرسد.

انجمن توسعه دهندگان موبایل ایران

انجمن توسعه دهندگان موبایل ایران (Iran Mobile Developers Association) با نام مستعار IMDA که متشکل از توسعه دهندگان با تجربه میباشد، فعالیت خود را در همین راستا آغاز کرده است و اولین جلسه رسمی آن در تاریخ پنجشنبه 25 دیماه سال جاری برگزار گردید. برنامه کاری جلسه مذکور که دانشگاه اصفهان پذیرای آن شد و 2 ساعت به طول انجامید، به شرح زیر بود:

- معرفی اعضا

- سخنرانی آقای هادی بصراوی

- ذکر اهداف IMDA و پرسش و پاسخ درباره آن

- هم اندیشی درمورد آینده IMDA و شکل دهی آن

- بحث شبکه سازی و تبادل اطلاعات

انجمن توسعه دهندگان موبایل ایران

IMDA به عنوان یک تشکل نوپا درنظر دارد تا با برگزاری جلسات منظم و هدف دار، مسیر تولید و توسعه برنامه و بازی های موبایل را جهت دهی کند و امیدوار است به هدف نهایی خود یعنی افزایش کیفیت اپلیکیشن های ایرانی و تاثیرگذاری آنها در زندگی مردم با حداکثر رضایتمندی کاربران، دست یابد.

انجمن توسعه دهندگان موبایل ایران

درصورتی که تمایل به حضور در IMDA و تبادل نظر با اعضای آن دارید، میتوانید با مراجعه به آدرس theimda.ir، از برنامه های کاری این انجمن در آینده اطلاع پیدا کنید.

اینها را هم بخوانید