بهترین بازی های مولتی پلیر – بخش دوم

بهترین بازی های مولتی پلیر – بخش دوم

در مطلب قبلی شما را با محبوب ترین بازی های مولتی پلیر آشنا کردیم، در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی سایر بازی های مولتی پلیر برتر بپردازیم.

Spider Square

بازی Spider Square شباهت زیادی به Dual داشته و این بازی نیز بسیار ساده اما در عین حال اعتیادآور است. با انتخاب از بین هزاران مربع عنکبوتی می توانید به جمع آوری جم ها و فتح غارها بپردازید، امکان مشاهده رتبه در لیدربورد نیز برای شما فراهم شده است.

blog_20477_1

راه های گوناگونی برای انجام بازی Spider Square وجود دارند، می توانید در حالت های easy و normal خود به تنهایی بازی کنید و یا با دوستان خود و به صورت آنلاین از این بازی لذت ببرید. امکان شرکت در چالش های مولتی پلیر متفاوت نیز برای شما فراهم شده و این بازی ساده نیز می تواند به یک چالش واقعی تبدیل شود، فکر می کنید می توانید دوستان خود را در فتح غارها شکست دهید؟

Clash of Clans

عنوان این بازی برای همه بسیار آشناست و این بازی توانسته محبوبیت زیادی بین کاربران پید کند. Clash of Clans هنوز هم یکی از روان ترین و بهترین بازی های مولتی پلیر می باشد، در این بازی می توانید با دوستان خود تیم تشکیل داده و با افراد در بخش های دیگر جهان بازی کنید.

blog_20477_2

محبوبیت این بازی در گروی گرافیک های حیرت آور و قابلیت تشکیل ارتش جادوگران، کمان داران و اقوام وحشی است. علاوه بر این کلش اف کلنز دارای امکانات متعدد دیگری نیز هست و این قابلیت که می توانید با دیگران تیم تشکیل داده و دشمنان خود را شکست دهید و یا به تنهایی به مبارزه پرداخته و پیروزی خود را اعلام کنید، بسیار خارق العاده و هیجان انگیز است.

Prop Hunt

بازی قایم باشک به صورت دیجیتال و در حالی که بر روی مبل راحتی خود لم داده باشید، 100 برابر جذاب تر و هیجان انگیزتر است. Prop Hunt نیز دقیقا انجام چنین کاری را برای شما میسر می گرداند. بسته به تیمی که در آن قرار دارید، زمان مشخصی به شما اختصاص داده می شود تا یک مکان برای مخفی شدن پیدا کرده و خود را پنهان کنید. تیم دیگر باید تا قبل از تمام شدن وقت شما را پیدا کند، بدین ترتیب برنده بازی مشخص می شود.

blog_20477_3

حالت ها و روش های گوناگونی برای انجام این بازی وجود دارند و یقینا بازی Prop Hunt نیز به بازی موردعلاقه شما تبدیل می شود. شما به راحتی می توانید به بازی بپیوندید و هر چیزی مانند سطل زباله، تیر چراغ برق خیابان یا بوته را برای پنهان شدن انتخاب کنید. آیا کسی شما را دنبال کرده؟ نگران نباشید، دلیلی برای ساکن ماندن در آنجا وجود ندارد. در حقیقت می توان گفت که بازی Prop Hunt نسخه خنده دار بازی قایم باشک کلاسیک است که همگی ما آن را می شناسیم و دوستش داریم.

Ruzzle

برای افرادی که رشته آنها زبان انگلیسی است یا به دنبال گسترش دایره لغات انگلیسی خود هستند، Ruzzle یکی از بهترین بازی های کلمه ای موجود در اندروید می باشد. شما می توانید به تنهایی و با محدودیت زمانی این بازی را انجام دهید و یا با افراد دیگر بازی کنید. هر کسی که در زمان تعیین شده بیشترین لغات را بسازد امتیاز بیشتری دریافت خواهد کرد.

blog_20477_4

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این بازی به تعاملات بسیار زیاد آن که فراتر از تنها متصل کردن حروف به یکدیگر است، مربوط می باشد. می توانید آشنایان خود را به فهرست دوستان خود در بازی اضافه کنید و یا با افراد تصادفی از سرتاسر دنیا این بازی را انجام دهید. امکان چت با حریف در بین راندهای بازی نیز برای شما فراهم شده و این قابلیت نیز بسیار جذاب و سرگرم کننده می باشد.

 

http://www.talkandroid.com برگرفته از

 

اینها را هم بخوانید