تسبیح

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن تسبیحنسخه 2

امتیاز کاربران
3.83 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : مذهبی
 • قیمت : رایگان ‐ با پرداخت درون‌برنامه‌ای
 • حجم : 655.3 کیلوبایت

 

بندگان مومن خدا همواره درحال نیایش و راز و نیاز با او هستند. در دین اسلام تعداد زیادی دعا و ذکر وجود دارد که بعضی باید در وقت خود بجای آورده شود و برخی دیگر را در تمام طول روز میتوان انجام داد. از زمان های کهن برای شمارش این اذکار از تسبیح استفاده میشد. دردنیای مدرن امروز حتی تسبیح هم پیشرفته شده و به گونه ای کاربردی تر در اختیار ما قرار دارد. برای اینکه درک کاملی از این پیشرفت پیدا کنید در بررسی برنامه اندرویدی "تسبیح" ما را همراهی کنید.

تسبیح

رابط کاربری:

در طراحی گرافیکی این برنامه هم نقاط قوت وجود دارد و هم نقاط ضعف. از نقاط مثبت "تسبیح" میتوان به دسترسی آسان به بخش های مختلف برنامه، ترتیب خوب منوها ، فونت خوب و آیکون های زیبا اشاره کرد. در عوض پس زمینه این اپلیکیشن اندرویدی بسار تیره وبی روح میباشد و از هیچگونه رنگ دیگری برای جذابیت آن استفاده نشده است. تنها تصویر یک تسبیح را میبینیم که بازهم نتوانسته به رنگ سیاه این برنامه جلایی دهد. البته این موضوع هنگامی که بخواهید از "تسبیح" فقط به منظور شمارنده استفاده کنید مهم نیست اما برای خواندن متن های موجود کاربر را جذب نمی کند. در قسمت وارد کردن ذکر جدید نیز بهتر بود از عنوان فارسی استفاده گردد. این رابط کاربری امتیاز 2.5 از 5 را از AppReview دریافت میکند.

تسبیح

کاربرد:

کاربرد "تسبیح" به عنوان یک شمارنده ذکر مفید خواهد بود و حتی قابلیت اضافه کردن لرزش در هنگام شمردن نیز وجود دارد. غیر از اذکار موجود در خود این برنامه اندرویدی قادر خواهید بود ذکرهای دلخواهتان را نیز وارد کنید که متن ذکر در بالای صفحه شمارنده قابل خواندن میباشد. در بخش استخاره این به خودتان بستگی دارد که چقدر به نتیجه این اپلیکیشن ایمان داشته باشید. شاید استخاره کردن به روش سنتی و حضوری را بیشتر قبول دارید. درهرحال برای این امر دو حالت آفلاین و آنلاین در نظر گرفته شده که میتوانید از آن استفاده کنید. با توجه به اینکه تعداد ذکرهای موجود در برنامه نسبتا زیاد میباشد نظر شخصی من (نویسنده) این است که بهتر بود "تسبیح" فقط همان وظیفه شمردن ذکرها را انجام دهد و نه بیشتر. AppReview امتیاز 4 از 5 را برای بخش کاربرد در نظر میگیرد.

تسبیح

قیمت:

از هرچیز که بگذریم قیمت این تسبیح پیشرفته رایگان است. پس اگر از آن دسته افرادی هستید که در طول روز زیاد ذکر میگویید و در شمارش اشتباه میکنید "تسبیح" را دریافت کنید. امتیاز قیمت این اپلیکیشن کاربردی از AppReview 5 از 5 خواهد بود.

 

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  مهدی زارعی 2.5
  رابط کاربری ضعیف هست ولی ایده ی خوبی داشته

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  علی رضایی 5
  عالی است

  به این نظر پاسخ دهید
تسبیح