تعبیر خواب

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن تعبیر خوابنسخه 2.0

امتیاز کاربران
4.33 5 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
سازنده : اندروگو

 

بخشی از ساعات زندگی ما، در خواب میگذرد و میتواند هر ساعتی از روز را در بر بگیرد. خود مسئله خواب برای همه عادی است اما برخی مواقع رویاها و یاحتی کابوس هایی که میبینیم برای ما اهمیت فراوانی دارد و به دنبال تعبیر آنها میرویم.

نقد و بررسی زیر مربوط به برنامه ای اندرویدی با نام "تعبیر خواب" میباشد که مطالب درون آن از منابع معروف و مربوط به این علم استخراج شده است. در ادامه این اپلیکیشن را بیشتر به شما معرفی میکنیم.

تعبیر خواب

رابط کاربری:

گرافیک طراحی شده در "تعبیرخواب" بستر مناسبی برای مطالعه مطالب درون آن ایجاد کرده است. دلیل این موضوع به کارگیری فونت مناسب و خوانا با قابلیت بزرگنمایی و استفاده از پس زمینه روشن میباشد.

این گرافیک از لحاظ ظاهری نیز زیبا جلوه میکند و این بخاطر هماهنگی معدود رنگ های استفاده شده با یکدیگر، چینش مرتب فهرست ها، آیکون های گویا و البته انیمیشن های چشم نوازی است که در این اپلیکیشن اندرویدی به کار رفته است. عملکرد صحیح برنامه در نمای افقی و عمودی را هم باید به نقاط قوت "تعبیر خواب" در این بخش اضافه کرد.

استفاده از قابلیت های این برنامه و دسترسی به قسمت های مختلف آن، بدون هیچگونه پیچیدگی انجام میپذیرد و امتیاز مثبت دیگری برای آن محسوب میشود.

میتوانستیم انتظار ظاهر بهتری از این برنامه اندرویدی داشته باشیم. برای مثال استفاده از رنگ های بیشتر که یکنواختی محیط را کمتر میکرد و به جذابیت آن می افزود.

 درکل امتیاز خوبی در این بخش به "تعبیر خواب" تعلق میگیرد. از نظر AppReview این امتیاز 4 از 5 میباشد.

تعبیر خواب

کاربرد:

وقتی صحبت از تعبیر کردن رویاهایمان میشود، مرجع ما باید تمام موضوعاتی که ممکن است در خواب ببینیم را دربر داشته باشد. "تعبیر خواب" این نیاز را برطرف میکند و با بخش بندی های مناسب موضوعات بسیاری را شامل میشود. تهیه آرشیو مطالب از منابع و مراجع معتبر نیز از نکات مثبتی است که باید به آن اشاره کنیم.

از این بحث که بگذریم امکانات جانبی موجود در این اپلیکیشن اندرویدی نیز کافی به نظر میرسد. قابلیت به اشتراک گذاری، ثبت کردن خوابهای دیده شده و ابزار جستجو از جمله این امکانات میباشند. بخشی هم برای معرفی علم تعبیر خواب درنظر گرفته شده، که مطالعه آن به آشنایی بیشتر با این علم منجر میشود.

برای بهتر شدن کارایی این برنامه میشد بخش بندی دیگری برحسب مراجع تعبیر خواب در نظر گرفت تا کاربران بتوانند با مراجعه به منبع مورد علاقه خود که اعتماد بیشتری به آن دارند، خواب خود را تعبیر نمایند.

AppReview امتیاز 4.5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

تعبیر خواب

قیمت:

این برنامه اندرویدی مخاطبان خاص خودش را دارد و برای آنها مفید خواهد بود. هرچند قیمت گزافی ندارد اما میتوانست از این کمتر باشد تا طیف وسیع تری از کاربران را دربر بگیرد.

از نظر AppReview این بخش امتیاز 4.5 از 5 را میگیرد.

 پاورقی: تا اطلاع ثانوی، فروش و عرضه برنامه فوق متوقف شده است.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  vahid
  بدنیست اما رو گوشی من حروف برعکس نشون داده میشه

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  rainbov 5
  بروزرسانی جدیدش خیلی عالیه :-*

  به این نظر پاسخ دهید
تعبیر خواب