تقویم هجری شمسی

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن تقویم هجری شمسینسخه 2.34

4.83 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : ابزارها
  • قیمت : رایگان
  • حجم : 299.2 کیلوبایت
سازنده : EmadCT

 

یکی از نیازمندی های سیستم عامل اندروید وجود تقویم شمسی است.   همانطور   که  می دانید این سیستم عامل در حالت پیش فرض فقط از تقویم میلادی پشتیبانی می کند و برای ما ایرانی ها کنار آمدن با عدم وجود یک تقویم شمسی مناسب در این سیستم عامل کمی سخت است.

امروز قصد داریم برنامه ای تحت عنوان "تقویم هجری شمسی" بررسی کنیم که یک تقویم شمسی مناسب برای اندروید است.

تقویم هجری شمسی

رابط کاربری :

طراحی رابط کاربری "تقویم هجری شمسی" بسیار ساده اما کامل و زیباست. هرچند AppReview (نویسنده) با رنگ بندی آن مشکلاتی دارد اما از نظر طراحی بسیار مناسب است. قابلیت استفاده از ژست های(Gestures) ساده نیز از خصوصیات آن است. به عنوان مثال با کشیدن انگشت به سمت چپ و راست می توانید ماه های قبل و بعد و با کشیدن انگشت به بالا و پایین سالهای قبل و بعد را مشاهده کنید.

در کل طراحی رابط کاربری در این برنامه نسبتا مناسب است و امتیاز AppReview به این بخش 4.5 از 5 است.

تقویم هجری شمسی

کاربرد :

در زمینه کاربردی "تقویم هجری شمسی" بسیار خوب و قدرتمند است. نمایش تاریخ های قمری ، شمسی و میلادی ، قابلیت تبدیل تاریخ ها به هم، قابلیت ثبت رویداد در هر روز و ساعت دلخواه، وجود ویدجت ساده اما مفید، همه و همه از بهترین قابلیت های این برنامه هستند که AppReview را قانع می کند در بخش کاربرد امتیاز کامل 5 از 5 را به آن بدهد.

تقویم هجری شمسی

قیمت :

با توجه به رایگان بودن "تقویم هجری شمسی" و قابلیت های بسیار خوب و حجم بسیار کم آن می توان مطمئن بود وجود آن درون هر گوشی تلفنی مفید است. AppReview ارزش تهیه آن را نیز با امتیاز 5 از 5 ثابت می کند.

 

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    نام abdolah
    دیدگاه :laugh: عالیه

    به این نظر پاسخ دهید
تقویم هجری شمسی