پلتفرم وبلاگ نویسی تلگراف

تلگرام، پلتفرم وبلاگ نویسی خود به نام "تلگراف" را راه اندازی کرد

تلگرام به سبب ارائه امکانات جدید و منحصر به فرد شهره خاص و عام است و همین ویژگی ها آن را از سایر اپلیکیشن های پیام رسان متمایز کرده، از طرفی توسعه دهندگان آن به طور مستمر در حال ارائه قابلیت های جدید و کاربردی هستند که یکی از آنها پلتفرم وبلاگ نویسی می باشد که به تازگی منتشر شده است.

چنانچه شما نیز به بیش از 100 میلیون کاربر فعال تلگرام تعلق دارید، این سرویس جدید که "تلگراف" نام گرفته، توجه شما را جلب خواهد کرد. بدون اینکه نیاز به ثبت نام در سرویس باشد، به راحتی می توانید با هر نامی مطلب منتشر کنید و با مدل های نشانه گذاری، عکس ها و سایر قابلیت ها، مطلب خود را غنی کنید.

پلتفرم وبلاگ نویسی تلگراف

تلگراف گزینه جالب و جذابی جهت ارسال متن های کوتاه و یا محتوای آنلاین به صورت ناشناس می باشد و عملیات ساخت و انتشار مطلب در آن، به راحتی و سرعت بالا انجام می پذیرد. البته نقاط ضعفی هم در این عملکرد وجود دارد، به طوری که اگر لینکی را گم کنید، پیدا کردن آن برای شما چندان آسان هم نخواهد بود، چرا که مطالب منتشر شده به کاربر خاصی منتسب نمی شوند و هیچگونه حساب کاربری یا تاریخچه ای برای کاربر وجود ندارد.

پلتفرم وبلاگ نویسی تلگراف

امکان اشتراک گذاری مطالب منتشر شده در تلگراف، در هر جایی امکان پذیر است، اما این لینک ها برای تلگرام بهینه سازی شده اند و در لی اوت رسانه ای جدیدی تحت عنوان "Instant View" جای گرفته اند.

Instant View در حقیقت روشی برای نمایش لینک هایی است که در چت های خود الصاق کرده اید و مشابه توییتر، فیسبوک و سایر پلتفرم ها، Instant View یک پیش نمایش از مقاله و یک عکس شاخص را دربرمی گیرد و کلیک بر روی لینک را وسوسه انگیزتر می نماید و این صفحات درون خود اپلیکیشن و به شکل فوری باز می شوند.

کمپانی ماه گذشته اقدام به معرفی بازی هایی تلگرام نمود که با کمک پلتفرم بات تلگرام کار می کنند.

پلتفرم وبلاگ نویسی تلگراف

تمامی این امکانات قدرتمند، تلگرام را از سایر اپلیکیشن های پیام رسان متمایز می گرداند و آن را به یک پلتفرم پیام رسان پیچیده و غنی بدل می سازد. بر مبنای اظهارات بنیان گذار تلگرام، Pavel Durov، سیستم پرداخت نیز در راه است و آنها قصد دارند تا قبل از پایان سال 2016 آن را راه اندازی کنند، باید دید تلگرام چه نقشه ای برای این سیستم کشیده است.

زمان را از دست ندهید و همین الان یک مطلب در پلتفرم جدید "تلگراف" منتشر کنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

 

https://techcrunch.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید