تماشا کنید:سامسونگ Galaxy S6 Edge را با iPhone 6 مقایسه می کند

تماشا کنید:سامسونگ Galaxy S6 Edge را با iPhone 6 مقایسه می کند

یکی از ترفندهای تبلیغاتی که شرکت سامسونگ برای سال های متمادی از آن بهره گرفته، مقایسه گوشی های خود با آیفون های شرکت اپل بوده است و از این راه سعی در نمایش کاستی ها و معایب گوشی های اپل داشته است. بار دیگر سامسونگ با انتشار دو ویدئو iPHone 6 را به مبارزه با Galaxy S6 Edge دعوت کرده و دوربین، شارژ بی سیم و صفحه نمایش منحنی خود را پر رنگ تر نشان داده است. در ویدئوی اول، سامسونگ به نمایش صفحه منحنی گوشی جدید خود می پردازد، که قادر به نمایش تماس های دریافتی و پیام ها می باشد. این صفحه هنگام برقراری تماس از سوی 5 مخاطب برتر، رنگ هایی را به نمایش می گذارد، در حالی که چنین قابلیتی در آیفون وجود ندارد و تنها دارای قابلیت لرزش می باشد.

ویدئوی دوم، تمرکز خود را بر روی قابلیت شارژ بی سیم گوشی جدید اندروید نهاده و دوربین این دو گوشی را با هم مقایسه می کند. گوشی های S6 و S6 Edge دارای یک دوربین جلویی با زاویه دید 120 درجه می باشد.
هر دو ویدئو بر عبارت 6<6 تاکید ویژه ای دارند و با جمله "تمامی گوشی ها به یک شکل ساخته نشده اند" پایان می یابند. این رویکرد همیشه در فرآیند کاری سامسونگ وجود داشته و این بار نیز این تبلیغات تعجب آور نمی باشد. پس از روی کار آمدن گوشی های iPhone 6 و 6 plus، مقدار سود شرکت سامسونگ با کاهش شدیدی مواجه شده و بسیاری از مشتریان به گوشی های اپل با صفحات نمایش بزرگ تر روی آورده اند. قبل از روی کار آمدن گوشی های جدید اپل، صفحات نمایش بزرگ عامل برتری گوشی های سامسونگ بود، ولی هم اکنون این شرکت باید راه دیگری برای متمایز ساختن گوشی های خود بیابد. بر اساس گزارشات دریافتی از سامسونگ، تقاضا برای گوشی های Galaxy S6 Edge زیاد بوده و این شرکت انتظار افزایش هر چه بیشتر سود خود را دارد. http://www.macrumors.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید