تماشا کنید: آشنایی با بازی هیجان انگیز Atomas

تماشا کنید: آشنایی با بازی هیجان انگیز Atomas

به طور معمول تنها افراد علاقه مند به مطالعه از مباحث علمی لذت می برند، اما خوشبختانه این واقعیت در حال تغییر و پیشرفت است. هم اکنون بر همگان روشن است که علم تنها به افراد سالمند با لباس سفید آزمایشگاهی محدود نمی شود و از جوانبی بسیار هیجان انگیز است. بازی Atomas نمونه ای از این هیجان است که این لذت را در خانه برای شما به ارمغان می آورد.

بازی Atomas توسط Sirnic ساخته شده و یک پازل گیم است که از عناصر علمی بهره گرفته. ساخت عناصر باارزش مانند طلا، پلاتینیوم و نقره تنها کاری است که باید در این بازی انجام دهید. بازی با یک اتم هیدروژن که کوچک ترین عدد اتمی را دارد شروع می شود و باید به سرعت عناصر بهتر و بزرگ تری خلق کنید. نکته جالب اینجاست که برای این کار نیازی به علم فیزیک یا شیمی احساس نمی شود، هر کسی می تواند منطق بازی را در عرض چند ثانیه درک کند. atomas-screenshots

برای ادامه بازی لازم است عناصر متناسب را با هم ادغام کنید. هر عنصری دارای یک عدد اتمی است و هنگامی که دو عنصر با یکدیگر ترکیب می شوند، عدد اتمی بعدی نتیجه خواهد شد. برای نمونه چنانچه دو اتم لیتیوم را با هم ترکیب کنید، نتیجه باریلیوم خواهد بود. هدف از این بازی ساخت عناصر با بزرگ ترین عدد اتمی است و این کار باید قبل از پر شدن صفحه به انجام برسد.

در تصویر زیر چگونگی عملکرد این بازی شگفت انگیز به صورت ملموس نشان داده شده، چندین عنصر به صورت تصادفی در دایره چیده شده اند و یک عنصر تصادفی دیگر و یا آیکون های +- را در مرکز دایره مشاهده می کنیم. شما می توانید هر جایی از دایره را برای قرارگیری عنصر جدید برگزینید، کافی است به آن نقطه ضربه وارد کنید. آیکون + می تواند بین دو عنصر قرار گیرد و آن دو را با هم ترکیب کند، از طرفی امکان ترکیب بیش از دو عنصر به صورت همزمان نیز در اختیار شما قرار گرفته، چنانچه یک الگوی همسان از عناصر را ایجاد کرده و علامت + را در مرکز قرار دهید، می توانید به ترکیب چندگانه عناصر بپردازید.

atomas از آیکون - جهت جابجایی عنصر به مکان متفاوتی استفاده می شود، علاوه بر این می توان از آن برای انتقال به آیکون + استفاده کرد. زمانی که دایره به طور کامل از عناصر پر شد و فضایی برای عناصر جدید وجود نداشت بازی به اتمام خواهد رسید. در چنین شرایطی antimatter در دسترس شما قرار می گیرد که به کمک آن می توانید نیمی از دایره را پاک کنید، البته لازم به ذکر است که این قابلیت تنها در حالت پرداخت درون برنامه ای برای شما فعال می شود. به غیر از حالت استاندارد بازی، حالت های Time Attack و Alchemist نیز در دسترس شما قرار دارند. در حالت Time Attack باید بزرگ ترین عنصر ممکن را در زمان اختصاص داده شده بسازید، هر بار با ترکیب عناصر چندین ثانیه به زمان کل شما افزوده می شود. حالت Alchemist برای بازی کنندگان حرفه ای در نظر گرفته شده، در این حالت شما باید هر 118 عنصر را به علاوه چندین عنصر که توسط برنامه نویس ساخته شده، خلق نمایید. بازی Atomas دارای طراحی قوی و جذابی بوده و اعتیادآور است. شما می توانید به حساب کاربری Google Play Games خود وارد شده و با سایر افراد و دوستان خود به رقابت بپردازید و بیشترین امتیاز را از آن خود کنید. اگر زمان کافی برای اتمام بازی در اختیار ندارید، می توانید به راحتی بازی را متوقف کرده و ادامه آن را به زمان دیگری موکول کنید. با این اوصاف زمان را از دست ندهید و بازی را از طریق این لینک دانلود نمایید. http://phandroid.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید