تمایل سامسونگ برای استفاده از قابلیت Live Photos اپل در گوشی گلکسی اس 7

تمایل سامسونگ برای استفاده از قابلیت Live Photos اپل در گوشی گلکسی اس 7

بررسی و ارزیابی های متعددی بر روی قابلیت تاچ سه بعدی گوشی آیفون 6 اس انجام شده و  نقاط ضعف و قدرت این امکان سنحیده شده اند، از طرف دیگر قابلیت Live Photos اپل دارای جذابیت و کاربرد بیشتری است و این ابزار قادر به ضبط ویدیو کلیپ های کوتاه قبل و بعد از عکس گرفتن می باشد که می توان بعدا آنها را تماشا کرد. زمانی که این تصاویر را در گوشی آیفون و با استفاده از اپلیکیشن Photos تماشا کنید این تصاویر زنده و متحرک می شوند و می توانید نگاهی کوتاه و سریع به لحظه ای که عکس ها گرفته شده اند بیندازید، از این رو چنین قابلیتی بسیار جذاب تر و هیجان انگیزتر از تصاویر معمولی و ثابت خواهد بود.

blog_16261_1

ورود کمپانی سامسونگ به این عرصه نیز تنها در گروی زمان است و برخی از شایعات جدید ادعا دارند که سامسونگ چنین امکان نرم افزاری را در گوشی سامسونگ گلکسی اس 7 و تمامی مدل های آن ارائه خواهد داد. این امکان هنوز در دست ساخت و توسعه بوده و گمان می رود که Vivid Photo یا Timeless Photo نام بگیرد، کمپانی سامسونگ نهایت تلاش خود را به کار می بندد تا این امکان را هرچه سریع تر در گوشی گلکسی اس 7 خود جای دهد، البته در صورت عدم موفقیت در جایگذاری این قابلیت کمپانی می تواند در آینده با یک آپدیت نرم افزاری آن را به دست طرفداران خود برساند.

مبنی بر گزارشات برخی منابع پیاده سازی صورت گرفته از سوی سامسونگ کمی با اپل متفاوت خواهد بود. Vivid/Timeless Photos صداها را ضبط نخواهد کرد اما می توان از آن برای به اشتراک گذاری فایل هایی با فرمت GIF بهره جست. فیسبوک یکی از شبکه های اجتماعی است که پشتیبانی از Live Photos اپل را هم زمان با معرفی گوشی آیفون 6 اس از سوی کمپانی اعلام کرد، اما به نظر می رسد که یک فرمت عمومی تر مانند GIF کاربرد بیشتری داشته باشد.

با نزدیک شدن به تاریخ همایش جهانی موبایل که از 22 تا 25 فوریه به وقوع می پیوندد اطلاعات بیشتر و دقیق تری از قابلیت هایی که کمپانی سامسونگ قصد دارد در گوشی جدید خود بگنجاند پیدا خواهیم نمود.

 

http://phandroid.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید