جامع ترین بانک قیمت خودرو

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن جامع ترین بانک قیمت خودرونسخه 2.6

امتیاز کاربران
3.67 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
دریافت برنامه/بازی جامع ترین بانک قیمت خودرو از بازار سازنده : ٰٰTS. Soft.

اختراع اتومبیل، یکی از بزرگترین دستاوردهای بشر به شمار میرود که صنعت حمل و نقل را بطور چشمگیری متحول نمود. از همان ابتدا، افراد علاقه زیادی به خودروها نشان دادند و به همین کارخانجات و برندهای مختلفی در سراسر دنیا شکل گرفت تا سلیقه همه مشتریان، به نوعی تامین گردد. درپی این موضوع، تفاوت در قیمت اتومبیل ها مطرح شد و از این رو، افراد همیشه به دنبال آگاهی از آخرین قیمت ها هستند تا اقدام به خرید کنند. در کشور ما نیز اوضاع به همین منوال است و منابع بسیاری برای اطلاع رسانی وجود دارد.

قصد داریم در این زمینه، برنامه ای تحت عنوان "جامع ترین بانک قیمت خودرو" را به شما معرفی کنیم. با ما در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه باشید. جامع ترین بانک قیمت خودرو

رابط کاربری:

در محیط این اپلیکیشن، اثری از خلاقیت به چشم نمیخورد و به غیر از آیکن های مورد استفاده در آن که ظاهر برنامه را کمی جذاب نموده اند، نکته مثبت دیگری وجود ندارد. البته فونت خوانا و چیدمان مرتب فهرست ها را نیز میتوانیم به نقاط قوت "جامع ترین بانک قیمت خودرو" اضافه کنیم اما درکل، باید گفت که دقت نظر کافی در طراحی قالب گرافیکی صرف نشده است. ظاهر بی روح و عدم به کارگیری رنگ های زنده و همچنین محدودیت استفاده فقط در نمای افقی، بزرگترین کمبودهای قابل ذکر در این رابطه میباشند.

در این برنامه اندرویدی، از لحاظ دسترسی سریع به همه قسمت ها و استفاده راحت از امکانات مشکل خاصی دیده نمیشود اما پیاده سازی رابط کاربری آن میتوانست بهتر باشد. برای مثال بهتر بود یک فهرست جامع برای بخش بندی ها درنظر گرفته شود تا چهره حرفه ای تری از "جامع ترین بانک قیمت خودرو" شاهد باشیم. با توجه به موارد ذکر شده، امتیاز AppReview به این بخش 2.5 از 5 است. جامع ترین بانک قیمت خودرو

کاربرد:

برنامه فوق از سه بخش اصلی تشکیل شده که درواقع به شما کمک میکند تا جستجوی خود را برحسب برند، نوع و یا محدوه قیمت اتومبیل ها، چه ایرانی و چه خارجی آغاز نمایید. این قابلیت ازجهت دسترسی سریع تر به نتیجه مطلوب، مفید به نظر میرسد و کارایی "جامع ترین بانک قیمت خودرو" را بیشتر خواهد کرد. درهرکدام از این قسمت ها، زیربخش هایی نیز وجود دارد تا عملیات جستجو دقیق تر انجام شود.

در صفحه لیست قیمت ها، اطلاعاتی از قبیل برند، مدل، قیمت بازار و نمایندگی و همچنین نوع خودرو به نمایش درمی آید. علاوه بر این موارد، آخرین تاریخ بروزرسانی و توضیحات مختصر هم به چشم میخورد. از بابت کامل بودن اطلاعات خودروها، میتوان امتیاز خوبی برای این اپلیکیشن اندرویدی درنظر گرفت اما ازلحاظ صحت آنها میبایست به منابع برنامه اعتماد کرد. "جامع ترین بانک قیمت خودرو" از تعداد منابع محدودی برای این کار استفاده میکند که با اکثر آنها آشنایی دارید.

ازجمله امکانات جانبی اپلیکیشن فوق، قابلیت به اشتراک گذاری اطلاعات هرخودرو و دکمه بروزرسانی را میتوانیم نام ببریم. البته قابلیت دیگری نیز برای مشاهده تصویر و مشخصات فنی اتومبیل ها پیش بینی گردیده که در نسخه کنونی، هنوز فعال نشده است. هرچند عملکرد این برنامه به گونه ای میباشد که نیاز به ابزار جستجو نیست اما وجود چنین ابزاری میتوانست به بیشتر شدن سرعت جستجوها کمک کند به خصوص اگر از نوع هوشمند با قابلیت نمایش سریع نتیجه در هنگام تایپ بود.

درپایان باید به این نکته اشاره کنیم که برای استفاده از "جامع ترین بانک قیمت خودرو" نیاز به اینترنت خواهید داشت. از جمله نواقصی که در این رابطه به برنامه فوق وارد است، عدم ذخیره آخرین اطلاعات گرفته شده یا همان کش کردن میباشد. همچنین اگر امکان افزودن یک برند یا اتومبیل خاص به قسمت علاقه مندی ها وجود میداشت تا در پی آن و درصورت تغییر قیمت از سوی برنامه هشدار داده میشد، وظیفه اطلاع رسانی این اپلیکیشن به نحو بهتری انجام میپذیرفت. AppReview امتیاز 3.5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد. جامع ترین بانک قیمت خودرو

قیمت: هرچند در این برنامه اندرویدی کمبودهایی به چشم میخورد و نیاز به پیاده سازی هوشمندانه تری دارد اما با این وجود، قیمت آن منصفانه است و از آنجا که میتواند مخاطبان بسیاری داشته باشد، AppReview امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  کامیاربحری
  من خریداری کردم ولی کار نمیکنه علت رو نمیدونم

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  کامیاربحری
  من خریداری کردم کار نمیکنه علت رو نمیدونم

  به این نظر پاسخ دهید
 3. avatar
  بابک 5
  برنامش خیـــــــــــــــــــــلی عــــــــــــــــــــــــالیه انصافا تو زمینه خودرو اینطوری ندیده بودم لزوما تو بخش گرافیک هم شلوغ و طرحهای پیچیده برنامه رو بهتر نمی کنه خیلی وقتا طرحای ساده خیلی کارو بهتر نشون میده مخصوصا تو بخش مارکتینگ

  به این نظر پاسخ دهید
 4. avatar
  mehrad 5
  واقعا این برنامه نیازم رو به ساعت ها وقت گذرونی تو اینترنت برطرف کرد متشکرم

  به این نظر پاسخ دهید
 5. avatar
  افشین 5
  این برنامه عااااالیه من دارم عاااااااااااالی

  به این نظر پاسخ دهید
 6. avatar
  سعید 5
  به نظرم امتیازتون به گرافیک ساده و شیک و جذابش کمه من 5 میدم چون هر برنامه شلوغ و رنگی رنگی که لزوما خوب نیست! خیلیم بده!

  به این نظر پاسخ دهید
 7. avatar
  م 5
  من دارمش خیلی برنامه خوبیه

  به این نظر پاسخ دهید
جامع ترین بانک قیمت خودرو