جدیدترین بروزرسانی واتس اپ: امکان ارسال داکیومنت

جدیدترین بروزرسانی واتس اپ: امکان ارسال داکیومنت

ارسال پیام از طریق اپلیکیشن ها یکی از قدرتمندترین متدهای ارتباطی امروزی است و اپلیکیشن واتس اپ نیز یکی از جذاب ترین و محبوب ترین گزینه های در دسترس برای کاربران می باشد. کاربرد این اپلیکیشن محبوب تنها به قابلیت چت آن خلاصه نمی شود، چرا که این اپلیکیشن نیز مشابه رقبای خود امکانات دیگری را نیز در بر گرفته که از آن جمله می توان به تماس های صوتی، قابلیت ارسال عکس و ویدیو و غیره اشاره کرد، این اپلیکیشن همواره در حال ارتقای امکانات خود می باشد و آنچنان که از نسخه بتای منتشر شده در گوگل پلی مشخص است، واتس اپ قصد دارد تا قابلیت های جدیدی را بر روی اپلیکیشن خود تست کند. در آخرین آپدیت، واتس اپ به معرفی قابلیتی پرداخته که مدتهاست از سوی کاربران درخواست می شود و این قابلیت همان امکان ارسال داکیومنت برای مخاطبین موردنظر می باشد.

blog_17163_1

در آپدیت جدید گزینه ای تحت عنوان documents در صفحه ظاهر شده که برای ارسال الصاق به کاربر نمایش داده می شود، در حال حاضر تنها فایل هایی از نوع PDF شامل این بخش می شوند، اما در آینده ای نزدیک و با دسترس قرار گرفتن این ویژگی برای تمامی کاربران، نوع فایل های ارسال نیز گسترش خواهد یافت و فرمت های گوناگونی را در بر خواهد گرفت. مبنی بر برخی گزارشات، این گزینه برای گروهی از افرادی که آخرین نسخه اپلیکیشن را دریافت نموده اند نمایش داده نشده که ممکن است باگی در اپلیکیشن بوده و یا نمایش این ویژگی به تغییری در سمت سرور نیاز داشته باشد.

blog_17163_2

امکانات نسخه جدید تنها به قابلیت ارسال داکیومنت محدود نمی شود، اخیرا برقراری ارتباط از طریق ایموجی ها محبوبیت بسیار زیادی در بین کاربران یافته و بر اهمیت ویژگی چشم گیر دیگر اپلیکیشن که ارسال بیش از 100 نوع ایموجی جدید است می افزاید، این امکان برای افرادی که علاقه مند به ارسال ایموجی های گوناگون اند، خبر بسیار خوشحال کننده ای می باشد. پشتیبانی گوگل درایو نیز در دسترس این اپلیکیشن قرار گرفته و کاربران به راحتی می توانند از چت ها و جزئیات مهم بکاپ تهیه کرده و آنها را بر روی درایو ذخیره سازی نمایند، این امکان به معنای بازیابی تمامی چت ها برای گوشی جدید نیز می باشد. علاوه بر این واتس اپ مجوزهای جزئی تر و دقیق تری از نسخه 6.0 اندروید را نیز در نسخه جدید از اپلیکیشن خود جای داده و قادر به پشتیبانی از زبان های جدید می باشد.

 

http://www.androidheadlines.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید