خدمات جدید ایرانسل

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن خدمات جدید ایرانسلنسخه 1.8

امتیاز کاربران
4.5 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : ابزارها
 • قیمت : رایگان
 • حجم : 2.7 مگابایت
 • اندروید مورد نیاز : 2.2 و بالاتر
سازنده : سون شارژ

اپراتورهای تلفن همراه به منظور رقابت با یکدیگر و فراهم آوردن رضایت خاطر برای مشتریان، همواره اقدام به ارائه خدمات متنوع میکنند. این در حالی است که بسیاری از افراد به دلایل مختلف با این خدمات آشنا نبوده و از آنها آگاهی ندارند. هرچند اپراتورها در این مورد اطلاع رسانی میکنند اما چه خوب اگر مرجع سریع و قابل اعتمادی برای دسترسی به خدمات مذکور وجود داشته باشد.

برنامه "خدمات جدید ایرانسل" که در ادامه آن را معرفی میکنیم، چنین کاری را برای شما انجام میدهد. با ما در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه باشید.

خدمات جدید ایرانسل

رابط کاربری:

در محیط اپلیکیشن فوق میتوانیم به نقاط قوتی همچون رنگبندی زنده و هماهنگ، فونت مناسب و خوانا، آیکن های گویا و چیدمان مرتب اجزای صفحه و لیست ها اشاره کنیم. البته در قالب گرافیکی این برنامه اندرویدی با وجود نکات مثبت نام برده، اصل یکپارچگی کمتر رعایت شده و انتظار دقت نظر بیشتری از این لحاظ میرفت. شلوغی بی مورد صفحه اصلی و نحوه چیدمان گزینه های فهرست نیز یکی دیگر از نواقص "خدمات جدید ایرانسل " به شمار میرود.

رابط کاربری برنامه فوق از لحاظ دسترسی سریع به همه بخش ها و استفاده راحت از امکانات، در حد مطلوبی قرار دارد و تکنیک هایی همچون پنجره های شناور و لیست های آبشاری در آن به چشم میخورد. البته بهتر بود فهرست اصلی "خدمات جدید ایرانسل" بهتر سازماندهی گردد بطوریکه کاربران جهت دستیابی به گزینه ها، نیاز به پیمایش صفحه نداشته باشند.

امتیاز AppReview به این بخش، 3.5 از 5 است.

خدمات جدید ایرانسلکاربرد:

وظیفه "خدمات جدید ایرانسل" کاملا مشخص میباشد. شما میتوانید با استفاده از این اپلیکیشن اندرویدی به خدمات متنوع اپراتور دوم از جمله تماس رایگان، تماس با تغییر صدا، درخواست تماس، میزبان پیامک رایگان، دریافت مانده شارژ، پیامک هدیه، اعلام بازگشت به شبکه و انجام تنظیمات اینترنت نسل سوم(3G) دسترسی پیدا کنید.

علاوه بر مواردی که ذکر شد، مجموعه خدماتی از جمله استعلام وضعیت بسته های افزایشی، فعال کردن بسته های اینترنت همراه و بسته های ترکیبی، استفاده از امکانات بانکداری همراه، آهنگ های پیشواز و طرح های تعرفه نیز در "خدمات جدید ایرانسل" گنجانده شده است که با لمس هریک از گزینه های مربوطه، کد USSD آن به نمایش درمی آید و میتوانید از آنها استفاده نمایید.

در پایان باید گفت برنامه فوق از لحاظ محتوا کامل به نظر میرسد اما انتظار میرفت قابلیت های بیشتری در آن وجود داشته باشد. برای مثال باید به امکان بروزرسانی خدمات و دریافت موارد جدید، تاریخچه موارد فعال شده و یک ابزارک کارآمد اشاره کنیم که وجود آنها میتوانست کارایی "خدمات جدید ایرانسل" را افزایش دهد.

AppReview با توجه به مطالب عنوان شده، امتیاز 3.5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

خدمات جدید ایرانسل

قیمت:

"خدمات جدید ایرانسل" مانند سایر برنامه هایی که وظیفه مشابه آن دارند، رایگان است و این موضوع بدون تردید باعث استقبال مخاطبان از این برنامه اندرویدی خواهد شد. از این رو، AppReview امتیاز 5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

نسخه شماره 1.8 از برنامه فوق با اندک دگرگونی های ظاهری نسبت به قبل منتشر شده که البته چهره آن را زیباتر نیز کرده است. درواقع تغییر پس زمینه این اپلیکیشن اندرویدی، باعث هماهنگی بیشتر بین رنگ ها گردیده و از این لحاظ، در نظر کاربران بهتر جلوه میکند. این موضوع سبب میشود تا AppReview امتیاز "خدمات جدید ایرانسل" را در بخش رابط کاربری، به 4 از 5 افزایش دهد. خدمات جدید ایرانسل

بیشترین تغییرات اپلیکیشن فوق در نسخه جدید، مربوط به اضافه شدن قابلیت های بیشتر به آن میشود که از جمله مهمترین آنها میتوانیم به امکان خرید شارژ به صورت آفلاین همراه با گزارش گیری از خریدها اشاره کنیم. علاوه بر این، امکانات و بخش های دیگری همچون انتقال شارژ، بررسی وضعیت بسته های افزایشی، بانکداری همراه، آهنگ پیشواز، جزیره هوشمند ایرانسل و سایر بسته های تشویقی نیز به "خدمات جدید ایرانسل" افزوده شده است.

جمع بندی موارد نام برده، تغییر امتیاز بخش کاربرد به 4.5 از 5 را توسط AppReview به همراه دارد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  shahram
  شارژیک ماهه برای خط ایرانسلم خریدم ولی عمال نشدبه مبلغ چهارده هزارواندی بامالییات چیکارکنم

  به این نظر پاسخ دهید
  1. avatar
   سون شارژ 5
   سلام لطفا این موارد رو با پشتیبانی تماس بگیرین و یا بهشون ایمیل بزنین پشتیبانی خرید جدا از پشتیبانی نرم افزار میباشد با تشکر

   به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  adel
  سلام امکانشو فراهم کنید که برنامه‌های ایرانسل و همراه و راینل در یک مجموعه باشند یعنی تمام امکانات جداکانه این برانامه ها در قالب یک برنامه جمع بشن بدین شکل خیال ما راحترحل ودسترسی به امکامات هر سه برانامه برای ما فراهم خواهد بود ممنون میشم این امکان رو برای این فراهم‌ کنیذ

  به این نظر پاسخ دهید
 3. avatar
  احسان 5
  لطفا این برنامه خدمات جدید ایرانسل برای ios آیفون بسازید

  به این نظر پاسخ دهید
 4. avatar
  حمید 3.5
  باسلام.بنظر من اگه تعرفه های رنگی و تعرفه های تماسم داشت خیییلی توپ بود .البت الانم عااااالیه ایول...

  به این نظر پاسخ دهید
خدمات جدید ایرانسل