خلافی

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن خلافینسخه 1.1

4.5 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : کاربردی
  • قیمت : رایگان
  • حجم : 162.2 کیلوبایت
سازنده : مادوتا

جریمه شدن رانندگان متخلف نوعی تنبیه برای آنهاست تا نظم و قانون رعایت شود. کسانی که اتومبیل دارند حتما با این قبض های جریمه روبرو شده (البته اگر اینطور نباشد شاهکار کرده اند!) و در آن لحظه علت را از مامور راهنمایی و رانندگی جویا شده اند. اما آیا همه ما با کدهای 4 رقمی تخلفات و مبلغ جریمه آشنایی داریم؟

در ادامه به بررسی یک اپلیکیشن اندرویدی به نام "خلافی" می پردازیم که ما را با این کدها آشنا میکند.

خلافی

رابط کاربری:

وقتی شما هم این برنامه را اجرا کنید متوجه خواهید شد پس زمینه انتخاب شده برای آن با دیگر عناصر همخوانی ندارد. منظور این است که اگر چنین عکسی برای پس زمینه انتخاب میشود بهتر است سربرگ برنامه و عنوان آن، دکمه ها و فیلد جستجو نیز کمی جذاب تر باشد. حتی از نظر بنده (نویسنده) در انتخاب این تصویر نیز میتوانست بیشتر دقت شود. "خلافی" یک برنامه اندرویدی ساده است و کار با آن راحت خواهد بود پس رابط کاربری آن از لحاظ دسترسی کاربر مشکلی نخواهد داشت. با توجه به این موضوع AppReview فقط به گرافیک "خلافی" امتیاز میدهد که 3.5  از 5 است.

خلافی

کاربرد:

کاری که این اپلیکیشن اندرویدی انجام میدهد شاید کوچک بنظر برسد اما همین وظیفه کوچک را به خوبی و بدون نقص انجام میدهد. تمام کاری که باید انجام دهید این است که برنامه را اجرا کنید و کد 4 رقمی قبض جریمه را در آن وارد کرده و مبلغ جریمه را با مبلغی که مامور در قبض وارد نموده چک کنید. کاربرد "خلافی" از نظر AppReview امتیاز 5 از 5 میگیرد.

قیمت:

رانندگان وسایل نقلیه میتوانند این برنامه اندرویدی را به صورت رایگان تهیه کنند. AppReview به قیمت "خلافی" امتیاز 5 از 5 میدهد.

 

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


خلافی