خنده بازار

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن خنده بازارنسخه 3.1

2.5 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : سرگرمی
  • قیمت : ۱۰۰۰ تومان
  • حجم : 2.7 مگابایت

 

با تغییر روند زندگی برخی از تفریحات نیز تغییرات اساسی داشته اند. یادمان نمی رود برای خواندن متون طنز کتابهایی را تهیه کرده و گاهی چند بار آنها را زیر و رو می کردیم اما حالا، با وجود دستگاه های پیشرفته همراه می توانیم حجمی معادل چندین کتاب را در یک برنامه کوچک داشته باشیم و مدت ها از آن لذت ببریم.

امروز قصد بررسی اپلیکیشن "خنده بازار" را داریم، اپلیکیشنی بسیار جالب برای افراد علاقه مند به تفریحات سالم.

خنده بازار

رابط کاربری :

رابط کاربری "خنده بازار" طراحی مناسبی دارد. البته رابط کاربری درون برنامه اصلا ربطی به عکس های قبل از خرید آن ندارد!!! در برنامه شما به فهرستی از انواع طنز های گروه بندی شده بر می خورید که می توانید بر اساس علاقه خود به   آنها    دسترسی   پیدا   کنید.    رنگ بندی رابط کاربری و آیکون های گزینه ها اصلا مناسب نیست اما افکت های درون برنامه بسیار زیباست و طراحی خوبی دارد.امتیاز AppReview به  رابط کاربری  این  برنامه    3.5 از 5 است.

خنده بازار

کاربرد :

ابزارهای درون برنامه مناسب هستند. جستجو در برنامه بسیار خوب است و امکانات کاربر برای تغییر فونت و سایر چیزها نیز خوب است اما نکته مهم این است که برنامه ای که برای خنداندن باشد باید مدام آپدیت شود. متاسفانه "خنده بازار" روند بروزرسانی خوبی ندارد و این موضوع ارزش آن را بسیار کم می کند. برنامه های مشابه دیگر،در این خصوص، بسیار بهتر هستند و دلیل این امتیاز به "خنده بازار" بهتر بودن برنامه های رغیب در بحث آپدیت است. امتیاز AppReview به "خنده بازار" در این بخش 2 از 5 است.

خنده بازار

قیمت :

همانطور که گفته شد "خنده بازار" به درستی آپدیت نمی شود و قیمت 1000 تومان دارد که قیمت بالایی است. بنابراین ارزش زیادی هم برای خرید ندارد. البته اگر روند آپدیت آن تغییر کند و طنز های آن هم از حالت طنز های قدیمی در بیاید ارزشش بسیار بالا خواهد رفت. AppReview امتیاز 2 از 5 را در این بخش به این برنامه اختصاص می دهد.

 

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


خنده بازار