خوراک های سرآشپز

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن خوراک های سرآشپزنسخه 1.0.0

امتیاز کاربران
4.5 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : سبک زندگی
  • قیمت : ۱۰۰۰ تومان
  • حجم : 5.1 مگابایت
سازنده : آلتون تک

 

انرژی بدن انسان از خوردن و آشامیدن تامین میشود. هیچکس نمیتواند به این فکر کند حتی یک روز بدون خوراک سر کند! حتی تنوع آن نیز مهم است و اگر تکراری باشد ما را دل زده میکند. حتما با سوالاتی از قبیل "امروز چی بپزم؟" یا "امروز چی بخوریم؟" آشنایی دارید. پس با نقد و بررسی اپلیکیشن " خوراک های سرآشپز" با ما همراه شوید.

خوراک های سرآشپز

رابط کاربری:

وقتی صحبت از خوراکی میشود همه ما دوست داریم علاوه بر خوش طعمی، رنگ و آب خوبی نیز ببینیم. در این اپلیکیشن اندرویدی به جای رنگ خوراکی ها میتوانید از رنگ بندی منوها و آیکون های زیبای آن لذت ببرید. گرافیک شاد " خوراک های سرآشپز" شما را هرچه بیشتر ترغیب میکند تا از منوی آن، چیزی برای خود سفارش دهید! فونت خوانای برنامه شما را به دردسر نمی اندازد و تصویر نمونه ای از هر خوراکی را نیز در بالای دستور پخت آن میبینید تا شاید به فکر تهیه آن بیفتید. تمام چیزی که رابط کاربری " خوراک های سرآشپز" کم دارد یک امکان تعویض نوع فونت و بزرگنمایی است. امتیازی که AppReview برای این قسمت درنظر میگیرد، 4.5 از 5 است.

خوراک های سرآشپز

کاربرد:

ذات انسان تنوع گراست به خصوص اگر بحث غذا خوردن در میان باشد. حال باید ازهرچیزی تعداد زیادی در اطرافمان باشد تا همواره بتوانیم نوع جدیدی از آن را تجربه کنیم. در این برنامه اندرویدی لیست بلندی از خوراکی ها گنجانده شده و در چهار بخش کلی – که نیاز شما را تامین میکند – دسته بندی گردیده است. حتی برای ذائقه کودکان نیز یک بخش درنظر گرفته شده که تنوع خوبی هم دارد. با اینکه درهرصورت میتوانید سفره ای را با کمک " خوراک های سرآشپز" بچینید اما بهتر بود سرآشپزما هرروز نمونه هایی جدید به لیست خود اضافه میکرد تا  همه کاربران خیالشان از بابت تامین سلیقه شان راحت باشد. یک امکان جالب که در این اپلیکیشن وجود دارد این است که میتوانید سه نمونه از مواد غذایی که احتیاج دارید را وارد کرده و پیشنهاد بگیرید چه خوراکی طبخ کنید. هرچند این امکان که "چی  بپزم" نامگذاری شده به درستی کار نمیکند اما نزدیکترین نتایج مورد نظر را به همراه دارد. چنین برنامه هایی به یک ابزار جستجو نیز احتیاج خواهند داشت که در " خوراک های سرآشپز" نیز رعایت شده است. با توجه به مواردی که خواندید    AppReview امتیاز 4 از 5 را به کاربرد این اپلیکیشن اندرویدی اختصاص می دهد.

خوراک های سرآشپز

قیمت:

شما کاربران محترم میتوانید طریقه طبخ " خوراک های سرآشپز" را بطور رایگان فرابگیرید. به هرحال قابلیت های خوب این برنامه ارزش دریافت آن را تضمین میکند. دربخش قیمت، این اپلیکیشن امتیاز 5 از 5 را از AppReview دریافت میکند.

توضیح:

لازم است به اطلاع شما عزیزان برسانم که سازندگان برنامه فوق چند اپلیکیشن دیگر تحت سیستم عامل اندروید و با همین موضوع ارائه داده اند که همگی آنها را میتوانید در سایت "کافه بازار" بیابید.

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    علی 5
    من خیلی از برنامه های سرآشپز راضی هستم در اپلیکیشن های قبلی هم که مجموعه کامل نوشیدنی و غذاهای ایرانی و خوراک های ساده بود خیلی استفاده کردم.همچنین از برنامه های آموزش زبان شرکت سازنده این برنامه هم استفاده کردم و راضی هستم. در کل شرکت آلتون تک برنامه های کامل و از لحاظ گرافیکی برنامه های زیبا و قابل قبولی ارائه می دهد.

    به این نظر پاسخ دهید
خوراک های سرآشپز